Test szóstoklasisty 2012. Odpowiedzi, arkusz sprawdzianu, klucz, pytania

Dodano: 2 kwietnia 2012, 14:15 Autor:

Test szóstoklasisty 2012. Odpowiedzi oraz arkusz znajdziecie na naszej stronie. Szóstoklasiści przygotowują się do pierwszego poważnego testu w życiu. Sprawdzian nie jest zbyt stresujący, bo nie można go nie zdać.
Test szóstoklasisty 2012 już we wtorek. Po jego zakończeniu opublikujemy arkusz oraz klucz odpowiedzi sprawdzianu. Na zdjęciu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Białymstoku przygotowują się do testu.

Test szóstoklasisty 2012 już we wtorek. Po jego zakończeniu opublikujemy arkusz oraz klucz odpowiedzi sprawdzianu. Na zdjęciu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Białymstoku przygotowują się do testu. (fot. Wojciech Wojtkielewicz)

Przypominamy, test szóstoklasisty 2012 rozpocznie się we wtorek o godzinie 9. Klucz odpowiedzi oraz arkusz sprawdzianu znajdziecie na naszym portalu tuż po zakończeniu testu.

UWAGA! Sprawdzian szóstoklasisty 2012 - odpowiedzi i arkusz testu - KLIKNIJ TUTAJ

- Traktujemy sprawdzian szóstoklasisty zupełnie na luzie. To tylko taka poważniejsza klasówka, ale ciekawe, jakie będziemy mieli wyniki i czy będą się one przekładały na nasze oceny – zastanawia się Magda Jurczuk z klasy VIa w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku.

Chcesz się lepiej przygotować do testu szóstoklasisty 2012? Zajrzyj tu: Sprawdzian szóstoklasisty 2012. Testy, odpowiedzi, arkusz, zadania z lat ubiegłych

3 kwietnia 2012 roku, punktualnie o godz. 9 uczniowie wszystkich ostatnich klas szkół podstawowych w całej Polsce przystąpią do sprawdzianu szóstoklasisty. Rozwiążą test mający sprawdzić ich wiedzę, którą nabyli przez sześć lat nauki.

Sprawdzian szóstoklasisty jest obowiązkowy, a przystąpienie do niego jest warunkiem ukończenia szkoły. Jednak o wyniki egzaminu nie powinno się zbytnio obawiać – nie można go nie zdać. Każdy uczeń ma zapewnione miejsce w gimnazjum w swoim rejonie. Wynik testu szóstoklasisty jest istotny wtedy, gdy uczeń chce dostać się do gimnazjum poza swoim rejonem.

Sprawdzian szóstoklasisty - odpowiedzi i arkusz testu

Szóstoklasiści będą rozwiązywać zadania sprawdzające wiedzę z zakresu czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystywania wiedzy w praktyce. Poszczególne części sprawdzianu szóstoklasisty mają pokazać, jak opanowali materiał z języka polskiego, przyrody i matematyki.

Oficjalne wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2012 szkoły poznają 22 czerwca. Jednak arkusze zadań sprawdzianu i odpowiedzi opublikujemy w naszym serwisie specjalnym Test szóstoklasisty 2012

Test szóstoklasiaty - arkusze i odpowiedzi z lat ubiegłych

Specjalnie dla tegorocznych szóstoklasistów przygotowaliśmy testy i arkusze odpowiedzi sprawdzianów z lat 2006 - 2011. Znajdziecie je w artykule: Sprawdzian szóstoklasisty 2012. Testy, odpowiedzi, arkusz, zadania z lat ubiegłych

Czytaj też: Test szóstoklasisty 2012. Odpowiedzi, arkusz

Czytaj więcej o:
 • arkusz
 • CKE
 • klucz
 • odpowiedzi
 • OKE
 • pytania
 • sprawdzian
 • sprawdzian szóstoklasisty
 • sprawdzian szóstoklasisty 2012
 • test
 • test szóstoklasisty
 • test szóstoklasisty 2012
 • wyniki
 • zadania
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.