NASZE
  QUIZY

  Sprawdź swoją wiedzę

  Rozwiń
  NASZE
  Zwiń

  Sprawdź swoją wiedzę

  Jeśli zastanawiałeś się nad zmianą zawodu, ale nie miałeś odwagi podejść do egzaminu, rozwiąż nasz test. Sprawdź swoje predsyspozycje

  Anna Zatorska - animator zabaw dla dzieci

  Anna Zatorska - animator zabaw dla dzieci

  red

  Kurier Poranny

  Kurier Poranny

  Animator zabaw dla dzieci
  1/9
  przejdź do galerii

  Animator zabaw dla dzieci ©materiały prasowe

  Anna Zatorska, organizatorka niezapomnianych eventów, animatorka pasjonatka, bizneswomen. Kobieta o niezwykłej życiowej energii, zarażająca optymizmem, zaskakuje kreatywnością. Współpracuje z gigantami, wspiera i ma swój wkład w rozwój branży animacyjnej na terenie województwa podlaskiego. Wytycza trendy, oraz szlaki meandrując między potrzebami klientów, a możliwościami gałęzi, jakim jest ogólnie pojęta animacja i organizacja czasu wolnego. Jej kompetencje, pozwoliły jej wyjść poza ramy lokalnej działalności, trwa ekspansja jej wpływów na całą Polskę.
  Mam to szczęście, że udało mi się znaleźć strefę życia, którą mogłam przenieść na płaszczyznę zawodową. Młodzi ludzie często mają opory, przed posiadaniem dzieci, bo uważają, że to przeszkodzi im w karierze zawodowej. U mnie było dokładnie odwrotnie. To pojawienie się w moim życiu tych małych istotek, pozwoliło mi dojrzeć oraz dostrzec w sobie pokłady ogromnej empatii, siły i kreatywności. Posiadanie potomstwa uczy dobrej organizacji, odpowiedzialności oraz radzenia sobie w patowych sytuacjach, są to cechy absolutnie niezbędne przy prowadzeniu własnej firmy.
  Uważam, że lekcje życia w materii wychowania dzieci, dały mi odpowiednie kompetencje do brylowania w mojej branży oraz wzbogaciły mnie jako człowieka. Zachęcam wszystkie kobiety, jak również zapewniam, że przy dobrej organizacji dzieciaki nie są przeszkodą w realizowaniu własnych marzeń. Przeciwnie, posiadanie ich, daje motywację do większego wysiłku i zaangażowania, co w krótkim czasie przynosi rewelacyjne efekty.

  Firma Pani Ani, działa pod nazwą Anna Zatorska, organizacja imprez animacja. Mówi, że zdecydowała się na kreowanie marki swojej firmy własnym nazwiskiem, bo to najlepsza gwarancja jakości usług. A ta jest dla niej priorytetem. Sama oczekuje produktów czy usług naprawdę dobrej jakości - mówi pani Anna. Dlatego staram się, aby każdy mój klient, był nie tylko zadowolony z moich usług, ale również staram się go zaskoczyć. Oczywiście moja praca ma charakter sezonowy, są miesiące, kiedy natężenie obowiązków jest tak duże, że nie ma o tym mowy.

  Animacja jak podaje encyklopedia, to inicjacja i pobudzanie jakichś działań. Pani Zatorska, ma jednak własną definicję, tego co robi. Ogólnie rzecz ujmując, moja praca sprowadza się do wywołania uśmiechu i dobrego nastroju u małych i dużych uczestników zabawy. Ja mam na to swoje sposoby, i są to ściśle strzeżone receptury, jak w każdej firmie - śmieje się pani Anna. Mamy w ofercie moc atrakcji: dmuchane zamki, watę cukrową, piniaty, chusty animacyjne, balony, bańki, czy malowanie twarzy, bo to popularne atrakcje na każdą imprezę. Naszym unikatowym produktem są autorskie programy animacyjne, które sama tworzę na potrzeby każdego klienta. Programy przygotowujemy pod każde zamówienie: na kinderbale, ale również coraz częściej na bankiety dla dorosłych: osiemnastki, czterdziestki czy jubileusze. Ludzie odchodzą już od całonocnego biesiadowania za stołem i urozmaicają swoje przyjęcia zabawnymi programami animacyjnymi. Nasze charakteryzują się tym, że angażują wszystkich uczestników, dzięki temu integrują i przełamują bariery. Nawet zwykłe domówki, czy grille zamieniają się wówczas w niezwykłe imprezy tematyczne i na długo pozostają w pamięci uczestników.

  Chętnie nawiązuję nowe relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jestem otwarta na nowe propozycje, projekty oraz wspieranie ich biznesów, ponieważ dzięki moim usługom stają się bardziej konkurencyjni w swojej branży i dają swoim klientów pełną, bogatą ofertę, która spełnia ich oczekiwania. Firmy, które zdecydowały się na współpracę ze mną, z pewnością są świadome rosnących potrzeb swoich klientów i otwierają się na nie. Razem wypracowujemy system ich usług dodatkowych, dla przykładu: aby klienci restauracji mogli swobodnie zjeść obiad proponujemy usługę animacji dla dzieci, podobnie rzecz się ma w każdej branży, dotyczy to sklepów, firm usługowych, hoteli, czy przedszkoli. Warto spojrzeć szerzej na swojego klienta, niż tylko na osobę, która coś od nas kupuje. Ja staram się widzieć przede wszystkim potrzeby innych ludzi, i wychodzić im naprzeciw. Wszystkich zainteresowanych bliżej współpracą zapraszam na mojego bloga: www.kinderbal.bialystok.pl lub do bezpośredniego kontaktu: 504325761 Anna Zatorska.

  Zobacz galerię

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Poranny.pl poleca

   16-kilogramowy szczur zabity pod Białymstokiem

   16-kilogramowy szczur zabity pod Białymstokiem

   Biskup płakał gdy konsekrował: Najbrzydsze kościoły w Polsce. Jest i z Podlasia

   Biskup płakał gdy konsekrował: Najbrzydsze kościoły w Polsce. Jest i z Podlasia

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent