Jagiellonia
  Białystok

  Jagiellonia Białystok wicemistrzem Polski

  Rozwiń
  Jagiellonia
  Zwiń

  Jagiellonia Białystok wicemistrzem Polski

  Jagiellonia po raz drugi z rzędu została wicemistrzem Polski. Kibice hucznie świętowali sukces białostockiej drużyny.

  KSW 40 Pudzianowski - Silva ONLINE. Oglądaj na żywo [STREAM...

  KSW 40 Pudzianowski - Silva ONLINE. Oglądaj na żywo [STREAM PPV, TRANSMISJA, YOUTUBE ONLINE]

  aip, agada

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  KSW 40 Pudzianowski - Silva ONLINE. Oglądaj na żywo [STREAM PPV, TRANSMISJA, YOUTUBE ONLINE]
  1/12
  przejdź do galerii

  KSW 40 Pudzianowski - Silva ONLINE. Oglądaj na żywo [STREAM PPV, TRANSMISJA, YOUTUBE ONLINE] ©Damian Kujawa

  KSW 40 Pudzianowski - Silva ONLINE. Oglądaj na żywo [STREAM PPV, TRANSMISJA, YOUTUBE ONLINE] Pudzian - Silva gala już w niedzielę 22 października o godzinie 19.00. Gdzie oglądać walkę na żywo? Jak wykupić PPV? Gdzie stream online na żywo? Czy będzie transmisja na żywo YouTube?

  KSW 40 Pudzianowski - Silva ONLINE. Oglądaj na żywo [STREAM PPV, TRANSMISJA, YOUTUBE ONLINE]


  Zobacz galerię
  Na niedzielę 22 października w 3Arenie w Dublinie zaplanowano KSW 40. W walce wieczoru zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego i Jamesa McSweeneya. Na KSW 40 wystąpią także Michał Materla, Mateusz Gamrot i Ariane Lipski. Gdzie transmisja online i TV z KSW 40? Jak zamówić PPV? Ile kosztuje dostęp?
  Dla użytkowników Cyfrowego Polsatu i użytkowników IPLI KSW 40 zacznie się o godz. 19.00. Największą atrakcją niedzielnej gali KSW 40 w Dublinie (początek o godz. 19, transmisja w systemie pay-per-view) ma być pojedynek Mariusza Pudzianowskiego.

  KSW 40 Pudzianowski - Silva ONLINE. Oglądaj na żywo [STREAM PPV, TRANSMISJA, YOUTUBE ONLINE]  KSW 40 - KARTA WALK
  Czytaj też: KSW 40 ONLINE. PUDZIAN MCSWEENEY transmisja na żywo. Gdzie stream online PPV?

  KSW 40 JAK ZAMÓWIĆ DOSTĘP? - przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043, - w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl, - w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

  KSW 40 Pudzianowski - Silva ONLINE. Oglądaj na żywo [STREAM PPV, TRANSMISJA, YOUTUBE ONLINE]  Czy jednak ta walka dojdzie do skutku? Jego rywal - James McSweeney - od dwóch dni jest Dublinie, gdzie przechodzi dodatkowe, bardzo szczegółowe badania. Zawodnik kilka miesięcy temu mówił o zakończeniu kariery z powodu pojawiających się objawów epilepsji. Teraz twierdzi z przekonaniem, że jest w stu procentach zdrowy i gotowy do starcia z Pudzianem. O wszystkim jednak zadecydują lekarze.

  KSW 40 Pudzianowski - Silva ONLINE. Oglądaj na żywo [STREAM PPV, TRANSMISJA, YOUTUBE ONLINE]  Zobacz: KSW 40 ONLINE: Pudzianowski McSweeney walka na żywo [TRANSMISJA, STREAM PPV ONLINE]

  KSW 40: Mariusz Pudzianowski - James McSweeney YOUTUBE


  - Jesteśmy przekonani, że McSweeney stanie w klatce naprzeciwko Pudzianowskiego w walce wie-czoru. Inny scenariusz nie wchodzi w grę, ale oczywiście na każdy jesteśmy przygotowani - twierdzi współwłaściciel KSW Martin Lewandowski. Wierzymy, że do kompromitacji poważnej organizacji, której wielkość budował Pudzian, nie dojdzie i obaj zawodnicy pojawią się w ringu.

  KSW 40 Pudzianowski - Silva ONLINE. Oglądaj na żywo [STREAM PPV, TRANSMISJA, YOUTUBE ONLINE]  Największą atrakcją niedzielnej gali KSW 40 w Dublinie (początek o godz. 19, transmisja w systemie pay-per-view) ma być pojedynek Mariusza Pudzianowskiego.

  Czytaj też: KSW 40 ONLINE: Pudzian - McSweeney na żywo. Gdzie oglądać za darmo? Transmisja LIVE jak wykupić PPV


  KSW 40 Pudzianowski - Silva ONLINE. Oglądaj na żywo [STREAM PPV, TRANSMISJA, YOUTUBE ONLINE]  Mariusz Pudzianowski jest znakomicie przygotowany dowalki: - Nie zakładam, że wychodzę na ring i szybko znokautuję przeciwnika. Szykuję się, że to będzie długi pojedynek. Może uda mi się go zakończyć efektownym kopnięciem z wyskoku nad czym ostatnio dużo pracowałem. Potrafię też przyłożyć z garści, tak że głowę mogę urwać. Wydolnościowo też jest coraz lepiej. Kiedyś podwóch minutach walki nie było Pudziana w ringu, robiłem bokami, a teraz jestem przygotowany na najdłuższe starcie. Na pewno serce zostawię w klatce. Polski parowóz idzie do przodu.

  KSW 40 Pudzianowski - Silva ONLINE. Oglądaj na żywo [STREAM PPV, TRANSMISJA, YOUTUBE ONLINE]  Nie należę do ludzi, którzy sukces dostali w prezencie. Na wszystko musiałem ciężko zapracować. Powoli, systematycznie, krok po kroku rosnę w siłę. Wiem jednak, że to tylko sport. Może się zdarzyć chwila nieuwagi. To waga ciężka, jest czym przyłożyć. Dlatego staram się zabezpieczyć na każdą ewentualność. Moje przygotowania do tej walki trwają już od czerwca. Wypłata przyjdzie w niedzielę.


  Czytaj treści premium w Kurierze Porannym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Poranny.pl poleca

  Białystok w 1999 roku - część 2. Zobacz, jakie zmiany zaszły w mieście

  Białystok w 1999 roku - część 2. Zobacz, jakie zmiany zaszły w mieście

  Prognoza ludności 2050. W którym powiecie będzie najmniej mieszkańców? [ZESTAWIENIE]

  Prognoza ludności 2050. W którym powiecie będzie najmniej mieszkańców? [ZESTAWIENIE]

  Mundial w 4K dla klientów Orange

  Mundial w 4K dla klientów Orange

  Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.

  Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.