Stanisławowo. Złodziej złomu zatrzymany. Okradał też Krupniki i Kowale

Dodano: 13 października 2013, 21:00 Autor:

Policja zatrzymała złodzieja złomu

Policja zatrzymała złodzieja złomu (fot. KWP Białystok)

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali 56-letniego sprawcę kradzieży metalowych elementów. Decyzją sądu „złomiarz” został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku doprowadzili do sądu 56-letniego mieszkańca miasta.

- Podejrzany o kradzieże różnych elementów metalowych mężczyzna, który w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa usłyszał 3 zarzuty: za kradzieże i kradzież z włamaniem - informuje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego podlaskiej policji. - Z dotychczasowych policyjnych ustaleń wynika, że zatrzymany mężczyzna w sierpniu i październiku b.r. w Krupnikach i Kowalach z tamtejszych posesji ukradł rozmaite metalowe elementy takie jak: samochodowa skrzynia biegów, brony, konewki, wykonane z metalowych rur stanowiska dla bydła.

W jego zainteresowaniu były wszystkie przedmioty, które później można było sprzedać na złom.

Mężczyzna wpadł w miniony czwartek w Stanisławowie, gdy na gorącym uczynku włamania do jednego z warsztatów zatrzymali go policjanci Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego KMP w Białymstoku.

Tam złodziejskim łupem padły przewody elektryczne, kowadło i spawarka. Ustalony i zatrzymany przez białostockich policjantów mężczyzna został doprowadzony do sądu, który zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Wyjaśniający okoliczności tych zdarzeń funkcjonariusze z Wydziału ds.Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalają teraz, czy 56-latek nie miał na sumieniu także innych przestępstw.

Czytaj więcej o:
  • Kowale
  • Krupniki
  • Stanisławowo
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Dzieci zdobyły autografy swojego ulubionego pisarza

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.