Egzamin gimnazjalny 2013: Matematyka i część przyrodnicza. Odpowiedzi, test, arkusz CKE

Dodano: 24 kwietnia 2013, 9:45

Prawie 400 tys. uczniów III klas z około 7 tys. gimnazjów w całym kraju przystąpiło o godzinie 9 do egzaminu

Prawie 400 tys. uczniów III klas z około 7 tys. gimnazjów w całym kraju przystąpiło o godzinie 9 do egzaminu (fot. Andrzej Zgiet)

Egzamin gimnazjalny 2013: W środę matematyka i część przyrodnicza. Odpowiedzi, test i arkusz CKE będą dostępne po zakończeniu egzaminu.

Prawie 400 tys. uczniów III klas z około 7 tys. gimnazjów w całym kraju przystąpiło we wtorek o godzinie 9 do egzaminu, który ma sprawdzić ich wiedzę humanistyczną. W środę uczniowie będą pisać test matematyczno-przyrodniczy a w czwartek - test z języka obcego.

Uwaga, odpowiedzi znajdziesz w artykule EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 ODPOWIEDZI MATEMATYKA (test)

Egzamin gimnazjalny 2013: Matematyka i część przyrodnicza. Odpowiedzi, test, arkusz CKE

- Jest spokojnie, wszystko odbywa się zgodnie z procedurami - powiedziała we wtorek tuż przed rozpoczęciem egzaminu wicedyrektorka CKE Mariola Konopka.Czytaj też: Egzamin gimnazjalny 2013: geografia, biologia, chemia, fizyka - odpowiedzi

Na egzaminie z wiedzy humanistycznej uczniowie najpierw dostali blok zadań z historii i wiedzy o społeczeństwie. Na rozwiązanie zadań uczniowie będą mieli 60 minut (dyslektycy 80 minut). Następnie będą mieli przerwę, po której przystąpią do bloku zadań z języka polskiego. Ta część egzaminu potrwa 90 minut (dyslektycy 135 minut).

Egzamin gimnazjalny 2013: Matematyka i część przyrodnicza. Odpowiedzi, test, arkusz CKEŚrodowy egzamin gimnazjalny też będzie składał się z dwóch bloków. W pierwszym znajdą się zadania z nauk przyrodniczych - biologia, chemia, fizyka i geografia. W drugim bloku będą zadania z matematyki. W czwartek egzamin z języka obcego przeprowadzany będzie na dwóch poziomach: obowiązkowym dla wszystkich gimnazjalistów i rozszerzonym dla tych uczniów, którzy w gimnazjum kontynuują naukę wybranego języka obcego rozpoczętą w szkole podstawowej.

Egzamin gimnazjalny 2013: Matematyka i część przyrodnicza. Odpowiedzi, test, arkusz CKE

PAP

Źródło: Polska Agencja Prasowa

Czytaj więcej o:
  • część matematyczna
  • część przyrodnicza
  • Egzamin gimnazjalny 2013
  • Matematyka
  • test gimnazjalny 2013
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Kontrowersyjne zadanie na egzaminie gimnazjalnym. Fala krytyki

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.