Paulina została pobita, pocięta nożem i brutalnie zgwałcona. Miała zostać prostytutką.

Dodano: 7 czerwca 2010, 6:00 Autor:

Śledczy oskarżyli dwóch mężczyzn. Odpowiedzą za brutalny gwałt. Dodatkowo pobili Paulinę i pocięli nożem. Chcieli, żeby pracowała jako prostytutka.

Marcin Ch. i Robert W. zwabili Paulinę do domu jednego z nich. Tam kilka razy zgwałcili dziewczynę. Białostocka prokuratura okręgowa, która prowadziła to śledztwo, ustaliła, że mężczyźni byli bardzo brutalni. Dotkliwie pobili Paulinę i poważnie zranili ją nożem.

Wkrótce 31-latek i jego dwa lata młodszy kolega staną przed sądem. Odpowiedzą m.in. za gwałt ze szczególnym okrucieństwem. Grozi im 15 lat więzienia.

Zdaniem śledczych, wszystko zaczęło się w rejonie białostockiego dworca PKS. To tam, na początku marca ubiegłego roku Paulina i jej koleżanka zaczepiały ludzi i prosiły ich o drobne na alkohol. Tak poznały Roberta W. Mężczyzna zaproponował im wspólne picie alkoholu. Stwierdził, że pomoże im znaleźć pracę.
Koleżanka Pauliny od razu domyśliła się, że może chodzić o prostytucję, więc zrezygnowała z dalszej zabawy z Robertem W. Zostawiła Paulinę z nowo poznanym mężczyzną, do którego wkrótce dołączył drugi z oskarżonych – Marcin Ch.

Śledczy ustalili, że cała trójka pojechała do domu Marcina Ch. na ul. Zwierzyniecką w Białymstoku. Dalej pili. W pewnej chwili Robert W. zaproponował Paulinie seks. Gdy ta odmówiła, mężczyzna zaczął być agresywny. Wtedy Paulina chwyciła leżący na stole nóż, jednak oskarżeni bez trudu wytrącili go z jej ręki. Powalili dziewczynę na łóżko i dotkliwie ją pobili. Nożem zranili ją w nogi. Potem brutalnie zgwałcili.

Po wszystkim oznajmili jej, że od teraz zacznie pracować jako prostytutka w agencji po drugiej stronie ulicy. Paulina zdołała uciec. Prokuratura ustaliła, że oskarżeni potem wiele razy grozili dziewczynie. Mężczyźni nie przyznali się do winy.

Czytaj więcej o:
  • Białystok
  • brutalny
  • gwałt
  • nóż
  • Paulina
  • pobili
  • porżnęli
  • zgwałcili
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.