W sobotę autobusy stałych linii komunikacyjnych będą jeździły według rozkładu sobotniego. Natomiast w niedzielę obowiązywać będzie rozkład świąteczny.
W tych dniach w godz. 9-17 będą kursowały także dodatkowe autobusy.
Są to linie specjalne: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39.
Linia 31: Rynek Kościuszki - Sienkiewicza - Wasilkowska - Wł. Raginisa - Cmentarz Farny - Św. M.M.Kolbego - Cmentarz Miejski - Wł.Wysockiego - Cmentarz Prawosławny - Wasilkowska - Sienkiewicza - al. J.Piłsudskiego - Legionowa. Przystanek końcowy na Placu Jana Pawła II.
Linia 32: Osiedle Dziesięciny - gen. Z. Berlinga - Antoniuk Fabr. Cmentarz Św. Rocha - Antoniukowska - H.Dąbrowskiego - al. J.Piłsudskiego - H.Sienkiewicza - Wasilkowska - Wł.Raginisa - Cmentarz Farny - Św. M.M.Kolbego - Cmentarz Miejski - Wł.Wysockiego - Cmentarz prawosławny - Wasilkowska - H.Sienkiewicza - al. J.Piłsudskiego - H.Dąbrowskiego - Antoniukowska - Antoniuk Fabr. - gen. Z.Berlinga - Osiedle Dziesięciny.
Linia 33: Piastowska - Warszawska- Pałacowa - al. J.Piłsudskiego - H.Sienkiewicza - Wasilkowska - Raginisa - Cmentarz Farny - Św. M.M.Kolbego - Cmentarz Miejski - Wł.Wysockiego - Cmentarz Prawosławny - Wasilkowska - H. Sienkiewicza - al. J.Piłsudskiego - J.K.Branickiego - Piastowska - Osiedle Piasta.
Linia 34: gen. Wł.Sikorskiego - ks. J.Popiełuszki - Hetmańska - al. Solidarności - H.Dąbrowskiego - al. J.Piłsudskiego - H.Sienkiewicza - Wasilkowska - Wł.Raginisa - Cmentarz Farny - Kolbego - Cmentarz Miejski - Wysockiego - Cmentarz Prawosławny.
Linia 35. Św. A. Boboli - ks. J.Popiełuszki - Hetmańska - Wierzbowa - Antoniuk Fabryczny - gen. Berlinga - Osiedle Dziesięciny.
Linia 36: (na cmentarze w Dojlidach) Rynek Kościuszki - H. Sienkiewicza - al. J.Piłsudskiego - Branickiego - Baranowicka - Plażowa.
Linia 37: Dworzec PKS przy ul. Bohaterów Monte Cassino - H.Dąbrowskiego - al. J.Piłsudskiego - H. Sienkiewicza - Wasilkowska - Wł. Raginisa - Cmentarz Farny - Kolbego - Cmentarz Miejski - Wł.Wysockiego - Cmentarz Prawosławny - Wasilkowska - H.Sienkiewicza - al.
J. Piłsudskiego - Botaniczna - Poleska - Dworzec PKS.
Linia 38: Bohaterów Monte Cassino - Poleska - 1000-lecia Państwa Polskiego - Radzymińska - Sokólska - I Armii Wojska Polskiego - gen. Wł. Andersa - Wasilkowską - Wł.Raginisa - Cmentarz Farny - Kolbego - Cmentarz Miejski - Wysockiego - Cmentarz Prawosławny.
Linia 39: Komisji Edukacji Narodowej - M.Pietkiewicza - W.Pileckiego - H.Kołłątaja - Kleeberga - Produkcyjna - Antoniuk Fabryczny - Cmentarz Świętego Rocha - Berlinga - Dziesięciny - gen. Maczka - gen. Andersa - Wasilkowska - Raginisa - Cmentarz Farny - Kolbego - Cmentarz Miejski - Wysockiego - Cmentarz Prawosławny.
Dodatkowe zmiany
W dniach 31 października - 1 listopada, w godz. od 7 do 19 na ulicach Kolbego i Raginisa (na odcinku od Wysockiego do Kolbego) będzie obowiązywać ruch jednokierunkowy. W związku z tym autobusy linii 3 w kierunku do centrum będą miały objazd ulicami:
Kolbego - Wł.Wysockiego - Wasilkowska i dalej stałymi trasami. Natomiast autobusy linii 27 w kierunku Jaroszówki będą kierowane z Wasilkowskiej w ulicę Raginisa. Powrót do centrum przebiegać będzie stałą trasą.
Autobusy linii 2, 101 i 36 w godz. 7 - 11.15 nie będą się zatrzymywać na przystanku przy cmentarzu w Dojlidach. Autobusy linii 101 jadące z Kurian będą zajeżdżały na przystanek na pętli przy cmentarzu. Następnym przystankiem, na którym się zatrzymają, jest przystanek Dojlidy - cmentarz prawosławny. Natomiast w godz. od 9 do 17 wszystkie autobusy linii 20 będą dojeżdżały do cmentarza usytuowanego
przy ul. Św. A. Boboli.
**Jak dojechać na cmentarze samochodem? o tym przeczytasz w artykule
Uwaga kierowcy. Przy cmentarzach pojedziemy inaczej. Uważajmy na znaki.**
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?