Najlepsze memy o meczu Lech - Legia. Diabeł pisał Kolejorzowi scenariusz

Jacek Czaplewski
Memy o meczu Lech Poznań - Legia Warszawa
Memy o meczu Lech Poznań - Legia Warszawa Internet
Hasło "wstyd" z oprawy uprzedziło, to co nastąpiło potem na murawie. Lech Poznań przez dwa (!) samobóje zszedł już na przerwę w hitowym meczu z Legią Warszawa przy szokującym wyniku 0:2. - Diabeł pisał Kolejorzowi ten scenariusz - podsumował komentator w Canal+ Sport. Zobaczcie najlepsze memy o niedzielnym spotkaniu PKO Ekstraklasy.

Mecz Lech - Legia. Kuriozalne sceny w Poznaniu, memy

Trudno o będzie już o bardziej "memiczny" mecz w tym sezonie. Lech z Legią przebił wszystko. Już do przerwy samobójczo trafili przecież obaj stoperzy, czyli Miha Blazić z innym kandydatem do gry na Euro 2024, czyli Bartoszem Salamonem. Te popisy poprzedził... zmarnowany rzut karny przez Josue, a także anulowany gol Pawła Wszołka przez sędziego Szymona Marciniaka.

Internauci zareagowali błyskawicznie. Jest więc tłusty kot z Legii przyciskający do ziemi tłustego kota z Lecha, jest nowy trener Lecha z napisem, że żartował z tym kontraktem, jest też Lech trafiający sam w siebie bejsbolem...

MEMY o meczu Lech - Legia (kliknij w przycisk)

Legia już przed meczem wypisała się z walki o mistrzostwo Polski. Lech zrobił to dzisiaj. Jeden lub drugi zespół (albo oba) nie zajmie miejsca na podium, a co za tym idzie nie zagra w eliminacjach europejskich pucharów. Wstyd! - cytując hasło kartoniady.

Kibice Lecha nie poprzestali na transparentach - pod koniec meczu przy wyniku 0:2 (tuż przed kontaktowym golem Joela Pereiry) rzucili na murawę odpalone race.

Kuriozalny początek Lech - Legia: anulowany gol, zmarnowany karny, samobój