Zobacz jak bramkarz Freskovity wpuszcza gola z połowy boiska (wideo)

Freskovita przegrała w Ostrowcu w niecodziennych okolicznościach
Freskovita przegrała w Ostrowcu w niecodziennych okolicznościach Fot. A. Chomicz
Niecodzienny przebieg miał ostatni mecz II ligi, pomiędzy Freskovitą Wysokie Mazowieckie, a KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. "Mleczni" przegrali 0:1, a bramkę stracili w ostatniej minucie w kuriozalny sposób.

Mecz lidera II ligi - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski z Freskovitą Wysokie Mazowieckie przez większość meczu nie przyniósł spodziewanych emocji.

Do 90. minuty utrzymywał się remis 0:0 i w tym momencie jeden z obrońców gospodarzy wykonywał rzut wolny z okolic połowy boiska. Jak się okazało, strzał był na tyle niespodziewany, że zaskoczył bramkarza Freskovity, Grzegorza Sandomierskiego.