NASZE
  GALERIE

  Białystok się buduje

  Rozwiń
  Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw i Ambasador Biznesu -...

  Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw i Ambasador Biznesu - szkolenie dla liderów podlaskiego biznesu i uroczysta gala wręczenia nagród

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw i Ambasador Biznesu - szkolenie dla liderów podlaskiego biznesu i uroczysta gala wręczenia nagród
  Już 5 listopada odbędzie się rozstrzygnięcie siódmej edycji rankingu Kuriera Porannego - Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw i dwunastej odsłony konkursu Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego - Ambasador Biznesu - Podlasie 2010. Są to dwie największe imprezy gospodarcze w naszym regionie.
  Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw i Ambasador Biznesu - szkolenie dla liderów podlaskiego biznesu i uroczysta gala wręczenia nagród
  Ranking Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw ma na celu wyróżnienie najważniejszych i największych firm województwa podlaskiego. Obejmuje wszystkie firmy działające na terenie województwa podlaskiego - niezależnie od liczby zatrudnionych, czy formy własności - jest bezpłatny, nieobowiązkowy i powstanie na podstawie informacji pozyskanych z Info Veriti - największego dostawcy informacji gospodarczej w Polsce oraz ankiet wypełnionych przez przedstawicieli przedsiębiorstw. Dane finansowe, dotyczące wyników firm z 2009 roku, z ankiet i z KRS posłużą ekspertom z Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku do opracowania wyników rankingu.

  Konkurs Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego w Białymstoku - Ambasador Biznesu - Podlasie 2010 jest najstarszym tego typu konkursem w naszym regionie. Obejmuje on najbardziej dynamiczne małe i średnie firmy województwa podlaskiego i powstaje na podstawie danych finansowych firm z 2009 roku oraz audytów w wybranych przedsiębiorstwach.

  DOBRY PRZYWÓDCA NA ZŁE CZASY

  Rozstrzygnięciu obu konkursów: Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw i Ambasadora Biznesu towarzyszyć będzie m.in. szkolenie dla liderów podlaskiego biznesu. Prelegentami podczas szkolenia będą gwiazdy polskiego biznesu.

  Program szkolenia "Dobry przywódca na złe czasy":

  Godz. 11.00-11.20
  "Poznaj siebie, zrozum innych - skuteczna komunikacja w zespole"
  Maciej Weinmann - właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Development Partners

  Godz. 11.20-11.50
  "Jak znaleźć kluczowych pracowników dla firmy oraz jak ich motywować"
  Adam Walicki - ekspert z Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku

  Godz. 11.50-12.20
  "Rola przywódcy w organizacji"
  Bertrand Le Guern - francuski top-menadżer, współautor - razem z Jackiem Santorskim - książki "Prymusom dziękujemy", konsultant w "Values - Grupa Firm Doradczych" spółce Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej i Jacka Santorskiego, m.in. były wiceprezes TP S.A. oraz prezes Canal+ Cyfrowy; obecnie Prezes Zarządu Petrolinvest S.A.

  Godz. 12.20-12.50 - Przerwa kawowa

  Godz. 12.50-13.20
  “Ryzyka gospodarcze, a zarządzanie należnościami"
  Szymon Wiliński - Dyrektor Rozwoju Biznesu Informacyjnego, Coface Poland
  Łukasz Motyka-Radłowski - Dyrektor Rozwoju Biznesu Windykacyjnego, Coface Poland

  Godz. 13.20-13.50
  "Wykonaj właściwy ruch - Europejska sieć innowacyjności i rozwoju"
  Dominik Jankowski, koordynator BISNEP, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii

  Godz. 13.50-14.20
  Jarosław Myjak - Wiceprezes Zarządu Banku PKO BP odpowiedzialny za Obszar Rynku Korporacyjnego

  UROCZYSTA GALA WRĘCZENIA NAGRÓD

  Podczas uroczystej gali, która rozpocznie się w Sali Kongresowej Hotelu Gołębiewski o godz. 19.00, nagrodzimy najlepsze firmy z Podlasia, laureatów dwóch najbardziej prestiżowych konkursów gospodarczych w naszym regionie: Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw i Ambasadora Biznesu - Podlasie 2010. W tym roku, oprócz wyróżnień firm o największych przychodach i największym zatrudnieniu, po raz pierwszy wyróżnimy przedsiębiorstwa, które cechują się największą efektywnością prowadzenia działalności gospodarczej, mają największą zdolność do generowania największych dochodów i zysków, czy też najlepiej gospodarują swoim potencjałem. Firmy, które będą obecne na wszystkich listach rankingowych, mają szansę na tytuł "Najlepsza firma 2009 roku".

  Po gali wręczenia nagród zapraszamy Państwa na godzinny koncert Joanny Liszowskiej. Całą uroczystość zwieńczy bal przy muzyce na żywo. Uczestnicy balu będą mieli również możliwość porozmawiania z prelegentami porannego szkolenia.

  Szkolenie oraz wieczorna gala wręczenia nagród w konkursie Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw oraz Ambasador Biznesu, odbędą się 5 listopada 2010 roku w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku, ul. Pałacowa 7.
  W przypadku zainteresowania udziałem w szkoleniu i gali, prosimy o kontakt z Biurem Konferencji, tel. 85 74 89 574 , tel. kom. 695 119 849 lub e-mail: asiemieniuk@poranny.pl  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama