NASZE
  QUIZY

  Rozwiąż nasze quizy

  Rozwiń
  Białystok ma nowy przewodnik. Turystyczno-kulturalny.

  Białystok ma nowy przewodnik. Turystyczno-kulturalny.

  (ak)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Nowa ilustrowana publikacja nie tylko dla turystów. To Nowy przewodnik po atrakcjach turystycznych i kulturalnych.
  Publikacja ma 112 stron. Znajdziemy w niej zdjęcia, opisy i ciekawostki dotyczące najważniejszych miejsc Białegostoku. Są także informacje o imprezach,

  Publikacja ma 112 stron. Znajdziemy w niej zdjęcia, opisy i ciekawostki dotyczące najważniejszych miejsc Białegostoku. Są także informacje o imprezach, wydarzeniach kulturalnych i festiwalach. Ostatnie trzy strony przeznaczono na notatki czytelnika-turysty.

  Na półkach księgarń możemy znaleźć nowe wydawnictwo dla wszystkich, którzy lubią podróżować i poznawać historię miasta. Właśnie ukazał się "Przewodnik po atrakcjach turystycznych i kulturalnych Białegostoku" autorstwa Adama Dobrońskiego, Andrzeja Kalinowskiego i Andrzeja Lechowskiego.

  Nowy informator turystyczny ma atrakcyjną szatę graficzną, jest czytelny i zawiera mnóstwo zdjęć Piotra Sawickiego i Andrzeja Kalinowskiego. Przeczytamy w nim o miejscach, w których warto bywać i propozycje, co koniecznie trzeba zobaczyć.

  Folder podzielony jest na kilka części.
  W pierwszej - "Spacerkiem przez historię" Adama Dobrońskiego - znajdziemy ciekawostki o Białymstoku z historycznymi fotografiami ulic i najważniejszych budynków.

  Kolejna część dotyczy najciekawszych zabytków miasta. Znalazły się tu ciekawe opisy i kolorowe zdjęcia oraz dokładne oznaczenia budynków na mapach.

  Trzeci rozdział przewodnika poświęcono trasom spacerowym. To propozycja wycieczek szlakiem Branickich, świątyń oraz szlakiem esperanto i wielu kultur, obecnych w naszym mieście.

  W przewodniku nie zabrakło także kalendarza najważniejszych stałych imprez kulturalnych, które cyklicznie odbywają się w Białymstoku.

  "Przewodnik po atrakcjach turystycznych i kulturalnych Białegostoku" kosztuje 28 zł.

  Promocja najnowszego przewodnika odbędzie się we środę (6 października) o godz. 17 w księgarni Akcent na Rynku Kościuszki 17. Na spotkaniu będą obecni jego autorzy oraz prezydent miasta Tadeusz Truskolaski i przewodniczący rady miejskiej Włodzimierz Kusak. Wstęp jest bezpłatny.


  Czytaj e-wydanie »

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Poranny.pl poleca

   Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? [QUIZ]

   Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? [QUIZ]

   Oto najpiękniejsze dziewczyny z Woodstocku! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

   Oto najpiękniejsze dziewczyny z Woodstocku! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

   Pilnie zatrudnię. Sprawdź, kto aktualnie oferuje pracę

   Pilnie zatrudnię. Sprawdź, kto aktualnie oferuje pracę

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama