NASZE
  QUIZY

  Sprawdź swoją wiedzę

  Rozwiń
  NASZE
  Zwiń

  Sprawdź swoją wiedzę

  Jeśli zastanawiałeś się nad zmianą zawodu, ale nie miałeś odwagi podejść do egzaminu, rozwiąż nasz test. Sprawdź swoje predsyspozycje

  Porannego Targi Mieszkaniowe. Skorzystaj z okazji i znajdź...

  Porannego Targi Mieszkaniowe. Skorzystaj z okazji i znajdź atrakcyjne mieszkanie albo dom

  Donata Żmiejko

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Możliwość zapoznania się z wieloma ofertami mieszkań oraz bezpośrednie rozmowy z deweloperami i doradcami finansowymi z pewnością ułatwi podjęcie decyzji o wyborze najbardziej atrakcyjnego „M”.
  Podczas weekendu będzie wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu wybierać wśród tak wielu ofert mieszkań i domów. Podczas Porannego Targów Mieszkaniowych około dwudziestu deweloperów zaoferuje kilkaset ofert. Dotyczą one inwestycji w różnych dzielnicach Białegostoku (zarówno w centrum, jak i na obrzeżach) oraz w innych miastach w regionie północno-wschodnim. Wybór lokalizacji jest ogromny. Także bardzo zróżnicowane są metraże i standard wykończenia mieszkań i domów oraz architektoniczne rozwiązania, które nadają budynkom wyjątkowego charakteru. Będą też lokale spełniające kryteria rządowego programu MdM.

  Na targach będzie można również otrzymać informacje od ekspertów z zakresu finansowania inwestycji. Doradcy finansowi i prawni bezpłatnie odpowiedzą na Państwa wątpliwości i doradzą w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej.

  Proponujemy też Państwu wzięcie udziału w konkursie ph. „Mieszkaj i urządzaj”. Łączna pula nagród dla trzech wyłonionych zwycięzców wyniesie 6 tys. zł (będą to karty podarunkowe ufundowane przez Leroy Merlin - Głównego Partnera Targów). Zwycięzca otrzyma bon o wartości 3 tys. zł, za drugie miejsce - 2 tys. zł, a za trzecią pozycję 1 tys. zł.

  Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na trzy pytania konkursowe. Pytania znajdują się na stronie www.mieszkaniowe.targibialys¬tok.com oraz ewentualnie załączyć rysunek - co zwiększy szansę na wygraną! Odpowiedzi na pytania trzeba zgłosić do 15 września 2017 r., do godz. 10. Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@poranny.pl lub przynieść czy wysyłać do Biura Ogłoszeń „Kuriera Porannego”, ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok, z dopiskiem „Mieszkaj i urządzaj”. Można też wypełnić online konkursowy formularz na stronie www.mieszkaniowe.targibialystok.com

  Zwycięzcy konkursu odbiorą nagrody na targach drugiego dnia imprezy (17 września).

  Porannego Targi Mieszkaniowe odbędą się 16-17 września, w godz. 10-16, w siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 2.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Poranny.pl poleca

   16-kilogramowy szczur zabity pod Białymstokiem

   16-kilogramowy szczur zabity pod Białymstokiem

   Biskup płakał gdy konsekrował: Najbrzydsze kościoły w Polsce. Jest i z Podlasia

   Biskup płakał gdy konsekrował: Najbrzydsze kościoły w Polsce. Jest i z Podlasia

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent