Oni już wygrali stówki! Teraz kolej na Ciebie! (zdjęcia)

Oni już wygrali stówki! Teraz kolej na Ciebie! (zdjęcia)

Magdalena Kuźmiuk

Aktualizacja:

Kurier Poranny

Hanna Woroszyło nie spodziewała się, że odwiedzą ją przedstawiciele “Kuriera Porannego”
1/5
przejdź do galerii

Hanna Woroszyło nie spodziewała się, że odwiedzą ją przedstawiciele “Kuriera Porannego” ©Jerzy Doroszkiewicz

Nie ma dnia, by w naszym Biurze Ogłoszeń przy ul. św. Mikołaja 1 nie pojawił się sympatyczny Czytelnik, dzierżąc w dłoni aktualne wydanie „Porannego” i promesę upoważniającą go do odbioru upragnionej stówki. Zawsze jest nam miło Państwa gościć!
Grono laureatów naszej nowej loterii „Stówka za czytanie” powiększa się każdego dnia. Po naszych czwartkowych odwiedzinach - tym razem na alei Piłsudskiego w Białymstoku - do zwycięzców dołączyły trzy panie: Danuta Klimowicz, Wanda Jagodzik i Tamara Miron.

W naszej loterii nagradzamy Czytelników „Kuriera Porannego”. Nie jest ważne, czy prenumerujesz naszą gazetę, kupujesz codziennie w kiosku, czy jesteś nowym Czytelnikiem.
Ważne za to jest to, żebyś każdego dnia - od poniedziałku do piątku - miał w domu aktualne wydanie „Porannego”. Jeśli masz skończone 18 lat i zapukamy do drzwi Twojego domu, a Ty pokażesz nam gazetę - wygrałeś stówkę! Jeśli natomiast zdarzy się taka sytuacja, że zapukamy do Ciebie, a Ty nie będziesz miał aktualnego wydania, dostaniesz je od nas w prezencie. Ale szansa na 100 złotych w tym dniu niestety Cię ominie.

Uwaga! Nasz przedstawiciel nie wręcza zwycięzcom stówek, a promesy, z którymi trzeba pojawić się w naszym Biurze Ogłoszeń. Tak jak to zrobili m.in. panie Justyna, Hanna i Maria, a także pan Tomasz. Trzeba pamiętać o dokumencie tożsamości i aktualnym na dzień odbioru nagrody wydaniu „Porannego”.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Poranny.pl poleca

Wygraj stówkę w loterii Porannego

Wygraj stówkę w loterii Porannego

Trwa wielkie głosowanie na słodkie przedszkolaki

Trwa wielkie głosowanie na słodkie przedszkolaki

Wybieramy talent muzyczny

Wybieramy talent muzyczny