agada
Urugwaj - Francja 0:2 bramki YouTube. Gole, skrót meczu, powtórka online. Jaki wynik meczu? [06.07.2018] Archiwum
Mecz Urugwaj - Francja to było pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Reprezentacja z którego kontynentu okazała się lepsza? Zobacz bramki, gole, skrót meczu, powtórkę online na YouTube! Urugwaj - Francja 0:2.

Mecz Urugwaj - Francja za nami. Emocje były ogromne, w końcu to ćwierćfinał MŚ 2018! W pierwszej połowie meczu Urugwaj - Francja bramkę strzelił w 40 minucie Raphael Varane dla drużyny Francji. Pierwsza połowa meczu: 0:1 dla Francji!

Urugwaj - Francja ONLINE: Transmisja na żywo - stream za darmo TVP Sport. Gdzie oglądać mecz w TV?

W pierwszej połowie meczu Urugwaj Francja żółte karki otrzymali:

• Urugwaj: 39’Rodrigo Bentancur
  • Francja: 33’Lucas Hernandez

W drugiej połowie meczu Urugwaj - Francja padł drugi gol dla Francji! 61' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Antoine Griezmann podwyższa na 2:0!