We Włoszech dobiega właśnie końca Milan Fashion Week. Przez 5 dni mogliśmy oglądać najnowsze kolekcje znanych projektantów na jesień-zimę 2017/2018.

Dom mody Gucci zadedykował nową kolekcję Eltonowi Johnowi

Dom mody Gucci zaprezentował najnowszą kolekcję w Mediolanie, gdzie trwa tydzień mody. Linia nosi tytuł "Rocket Man". Linia została zadedykowana Eltonowi Johnowi, który jest twórcą piosenki "Rocket Man". Jak na wybiegu zaprezentowały się modelki?

Armani pokazał swoją najnowszą kolekcję w Mediolanie

W piątek (22.09) z okazji trwającego w Mediolanie Tygodnia Mody Giorgio Armani zaprezentował swoją najnowszą kolekcję. 83-letni projektant postawił na żywe kolory i motywy kwiatowe, bardzo często znajdujące się na czarnym tle. Jak prezentowały się najnowsze kreacje?

Dolce & Gabbana i kolekcja z motywem damy kier podczas Tygodnia Mody w Mediolanie

Dolce & Gabbana pokazali swoją najnowszą kolekcję podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Motywem przewodnim linii jest dama kier. Projektanci nie zawiedli i jak zawsze przygotowali wspaniałe show.

Nowa kolekcja Bottega Veneta

Przy okazji Tygodnia Mody w Mediolanie zaprezentowana została najnowsza kolekcja marki Bottega Veneta. Pokaz balansował na granicy pochwały dziedzictwa i modernizmu. Królowały metaliczne czy świecące dodatki w otoczeniu bladego różu, koloru liliowego czy jeansu. Na wybiegu nie zabrakło oczywiście znanych twarzy, m.in. Belli Hadid, Kai Gerber czy Kendall Jenner.

Pokaz Missoni podczas Tygodnia Mody w Mediolanie

Angela Missoni z okazji 20-lecia działalności zaprezentowała najnowszą kolekcję podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Wiosenno-letnia linia odzieży damskiej zawierała spodnie, legginsy, a także letnie sukienki w stylu lat 50-tych. Stylizacje uzupełniały ogromne kapelusze. Kolekcja to szeroka gama barw i odcieni. Począwszy od bladego różu aż do czerni.

Zobacz także:

Geometryczne wzory, lata 20 i moda z Soho - London Fashion Week