Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka za kilka miesięcy wychodzi za mąż. Teraz wybiera tę jedyną suknię na ślub. Sami oceńcie, w której nasza Miss prezentuje się najlepiej.

Ewa Mielnicka pochodząca z gminy Łyse (powiat ostrołęcki), Miss Polski 2014, wychodzi za mąż w czerwcu 2018 roku. Szczęśliwą nowiną pochwaliła się w programie "Pytanie na śniadanie" (więcej o tym tutaj: Ewa Mielnicka podała datę ślubu! Jej mężem będzie Łukasz [ZDJĘCIA]).

Naszą Miss czekają więc wielkie przygotowania. Dla pani młodej rzecz jasna najważniejszy jest wybór sukni ślubnej. Ewa Mielnicka jest już po przymiarkach i zastanawia się nad czterema modelami. O radę poprosiła swoich fanów na Facebooku:

1/2/3/4 ?
@kujawa.patrycja_designer jak zwykle w swojej pracowni wyczarowała cuda. Przymiarkom nie było końca ( co widać w tle). Nadszedł w moim życiu ten dzień, o którym marzy każda kobieta. To ważne, aby podczas takich wyborów mieć przy sobie zaufane osoby, które ułatwią decyzję oraz pomoc profesjonalisty, który spełni marzenie. Moja super ekipa dzisiaj dała radę ! Efekt juz za 4 miesiące !!!

A Wam która suknia podoba się najbardziej? Obejrzyjcie galerię zdjęć i sami oceńcie:

Zobacz galerię