Klapki Kubota - chyba każdy, kto ma w pamięci lata 90 o nich słyszał, a być może wielu miało je nawet na własnych nogach. Do niedawno kojarzone z obciachem i kiczem, wracają do łask. Twórcy zamierzają odświeżyć brand i nadać mu rozpoznawalność na całym świecie. W planach jest crowdfundingowa akcja na serwisie wspieram.to, która ma wystartować 7 maja i pomóc na nowo wypełnić polskie ulice Kubotami. Czy uda im się wejść w klapkach na światowe salony? Twórcy przedstawiają swój produkt jako królewską parę domowych parkietów.

Klapki Kubota: reaktywacja marki

Na stronie internetowej kubotastore.pl czytamy na samym początku o koncepcji dotyczącej całego przedsięwzięcia:

Po długim letargu w wirtualnej szafie Internetu na salony powraca legendarna marka KUBOTA – narodowa duma i symbol pokolenia. W nowym stylu, acz tradycyjnej oprawie – paluchem szurając dyskretnie, wraca, by energią lat dziewięćdziesiątych dokonać klapkowej rewolucji.

Wspomnienia, które pojawiają się w związku z latami 90 to obrazki z Papieżem Polakiem, meblościanki i lecący w telewizji w tle "Słoneczny Patrol", no i klapki na nogach, gdy trzeba ruszyć z miejsca - do takich obrazków odwołują się autorzy projektu Kubota.

Twórcy projektu zachęcają również do zbiórki crowdfundingowej, która ma wystartować 7 maja 2018 w serwisie wspieram.to i pozwoli im spokojnie rozwijać swoją wizję mody.

Klapki Kubota - co oferuje nowy brand?

Oferta odświeżonej marki proponuje nie tylko klasyczne klapki, ale również pięć modelów w stylu retro oraz egzemplarz specjalnie przygotowany na Mistrzostwa Świata dla fanów piłki nożnej, także w pięciu wzorach.

Klapki KUBOTA Zobacz wzory i modele

Nowa Kubota to jednak nie tylko klapki. Dopełnieniem oryginalnego stylu retro mają być oczywiście skarpetki, które są jego nieodłącznym elementem. Jak podkreśla producent, są skierowane do ludzi z dystansem do siebie i humorem, mają nadać charakteru najbardziej oklepanym stylizacjom. Ponadto w sprzedaży mają pojawić się worki-torebki. Sklep internetowy Kubota ma wystartować 7 czerwca 2018.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Pianino na lotnisku w Pyrzowicach odżyło. Kto tak pięknie gra?