Prezent na święta 2017: Święta Bożego Narodzenia są już coraz bliżej. Pora więc zacząć poszukiwania i wybrać ciekawy prezent na święta dla rodziców. W zależności od upodobań i zainteresowań naszych rodziców, możemy wybrać dla nich prezenty na święta proste i gustowne lub niezwykłe i zwariowane. Elegancki portfel dla taty, a dla mamy elegancka biżuteria. A może wspólny lot balonem? Prezent dla rodziców może być wspólny, stworzenie jednego prezentu może okazać się dobrym pomysłem. Ważne, aby w takim wypadku prezent był przydatny zarówno dla taty jak i mamy. ZOBACZ NASZE POMYSŁY NA PREZENTY DLA RODZICÓW

Prezent dla rodziców na święta: Najedź na obraz i znajdź serce z propozycjami prezentu którego szukasz

Prezenty dla rodziców: Zobacz nasze propozycje i znajdź odpowiedni prezent na Święta Bożego Narodzenia

Gustowna i elegancka biżuteria jest bardzo dobrym pomysłem na prezent dla mamy. Warto wcześniej dowiedzieć się jaką biżuterię lubi nasza mama i wybrać odpowiednią. Przy zakupie pierścionka warto wcześniej dowiedzieć się jaki rozmiar nosi nasza mama. Dzięki temu unikniemy problemu z zbyt małym lub zbyt dużym rozmiarem biżuterii. Wspaniałym prezentem jest oryginalna biżuteria z kryształami Swarovskiego i naturalnymi perłami. Urok nieprzemijającej klasyki oczaruje każdą wielbicielkę ozdobnych dodatków.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Prezent na Święta Bożego Narodzenia: Fajne prezenty dla dzieci [TOP 10 PREZENTÓW]
Prezent na Święta Bożego Narodzenia: Ciekawe prezenty dla dziewczyny [TOP 10 PREZENTÓW]
Prezent na Święta Bożego Narodzenia: Zobacz najfajniejsze prezenty dla chłopaka [TOP 10 PREZENTÓW]
Prezent na Święta Bożego Narodzenia: Zobacz najlepsze prezenty dla rodziców [TOP 10 PREZENTÓW]

Elegancki krawat jest jednym z prezentów ponad czasowych i lubianych przez ojców. Ładny krawat może być udanym prezentem pod choinkę pod warunkiem, że nasz ojciec często nosi krawaty. Jeżeli krawaty nie są w guście naszego ojca, lub po prostu nasz tato ich nie nosi to nie kupujmy takiego prezentu.

Romantyczna kolacja dla dwojga? To może być naprawdę udany prezent na święta. Wspólny prezent dla naszych rodziców w postaci romantycznej kolacji przy świecach w eleganckiej restauracji na pewno zbliży naszych rodziców do siebie i pozwoli im pobyć w swoim towarzystwie. Taka kolacja wcale nie musi być kosztowna dla naszego portfela. Ceny kolacji dla dwojga w eleganckiej restauracji rozpoczynają się od około 100 zł.

Przybornik do manicure jest kolejnym ciekawym pomysłem na prezent na święta dla mamy. Kobiety troszczą się o swój wygląd, a elegancki przybornik do manicure ułatwi to zadanie. Ceny przyborników są bardzo różne. Za dobrej jakości przybornik będziemy musieli zapłacić ok 100 zł.

Eleganckie pióro jest taką samą biżuterią jak zegarek. Jeżeli nasz ojciec często używa długopisu lub pióra to taki prezent na święta dla naszego ojca może być naprawdę udany. Eleganckie pióro jest prezentem ponadczasowym. Ładnie wygląda i jest świetną ozdobą każdego mężczyzny.

Weekend w romantycznym miejscu? Dlaczego nie! Prezent dla rodziców w postaci wypoczynku w jakimś relaksującym miejscu w otoczeniu ciszy i natury na pewno wielu rodzicom przypadnie do gustu. Za taki weekendowy wypoczynek naszych rodziców będziemy musieli zapłacić minimum 200 zł.

Lot balonem dla dwojga jest prezentem dość kosztownym, ale dającym wiele radości i wspomnienia na całe życie. Kto z nas nie marzył o lataniu. To marzenie można spełnić i dać swoim rodzicom niezapomniane chwile na resztę ich życia. Prezent dla rodziców w postaci lotu balonem na pewno zapadnie w pamięć. Za lot balonem dla dwojga będziemy musieli zapłacić około 500 zł.

Elegancki portfel dla ojca jest kolejnym prezentem z serii przedmiotów osobistych, które dodają szyku i elegancji mężczyźnie. Ładny, skórzany portfel podobnie jak krawat czy długopis są przedmiotami użytku codziennego, dlatego warto przed zakupem dokładnie rozpoznać gusta naszego taty. Za elegancki portfel dobrej jakości będziemy musieli zapłacić minimum 100 zł.

Kobiece skarby w postaci biżuterii wymagają odpowiedniego i godnego miejsca do przechowywania. Ładna szkatułka na biżuterię z pewnością trafi w gusta każdej mamy. Biżuteria w eleganckiej szkatułce wygląda zdecydowanie lepiej. Za szkatułkę na biżuterię dobrej jakości będziemy musieli zapłacić około 90 zł.

Wyjazd na narty dla dwojga to naturalny prezent na Święta Bożego Narodzenia. Jeżeli wasi rodzice są miłośnikami sportów zimowych i jeżdżą na nartach lub snowboardzie to taki prezent z pewnością przypadnie im do gustu. Dobrym pomysłem jest również zorganizowanie rodzicom lekcji na stoku, oczywiście pod warunkiem, że są na takie lekcje gotowi i chętni.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Prezent na Święta Bożego Narodzenia: Fajne prezenty dla dzieci [TOP 10 PREZENTÓW]
Prezent na Święta Bożego Narodzenia: Ciekawe prezenty dla dziewczyny [TOP 10 PREZENTÓW]
Prezent na Święta Bożego Narodzenia: Zobacz najfajniejsze prezenty dla chłopaka [TOP 10 PREZENTÓW]
Prezent na Święta Bożego Narodzenia: Zobacz najlepsze prezenty dla rodziców [TOP 10 PREZENTÓW]

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Tak wygląda Maluch dla Toma Hanksa. Jest cudny i biały ZDJĘCIA

MAYDAY Katowice Spodek 2017 ZDJĘCIA + WIDEO

Czy dostałbyś się do policji? PRAWDZIWE PYTANIA TESTU MULTISELECT

Znasz język śląski? Przetłumacz te zdania QUIZ JĘZYKOWY II