Najwięcej pieniędzy w ubiegłym roku zarobiły aktorki, łączące piękny wygląd z artystycznymi sukcesami. Miliony dolarów wpłynęły też na konta gwiazd, które mają do siebie dystans i potrafią nas bawić.

Amerykański magazyn „Forbes” od wielu lat zajmuje się opracowywaniem list najlepiej zarabiających gwiazd show-biznesu. Najnowsza z nich pokazuje, które aktorki zgarnęły najwięcej w ciągu ostatniego roku. W dużym stopniu jest to opiniotwórczy ranking - bo wskazuje, które gwiazdy cieszą się największą popularnością nie tylko w branży, ale i wśród kinomanów.

Na pierwszym miejscu uplasowała się Emma Stone. Ta 31-letnia aktorka z Arizony zasłynęła rolą w musicalu „La La Land”, za którą pół roku temu otrzymała Oscara. Dzięki temu na jej koncie znalazło się ostatnio 26 mln dolarów. Wcześniej Stone występowała głównie w komediach romantycznych - choćby w „Łatwej dziewczynie”, za co nominowano ją do Złotego Globu. Jej akcje podskoczyły w górę po występach w dwóch ostatnich częściach „Spidermana”, gdzie grała narzeczoną tytułowego herosa. Od 2011 do 2015 roku spotykała się z amerykańskim aktorem, Andrew Garfieldem, którego poznała na planie serii.

Ograniczony dostęp do treści - pozostało jeszcze 68%

Załóż konto i czytaj!

0 zł za testowy dostęp na 90 dni

Po wykupieniu otrzymasz pełen dostęp do wszystkich płatnych treści serwisów regionalnych Polska Press Grupy.

Z dalszej części tekstu dowiesz się:

  • Które aktorki są na kolejnych miejscach?
  • Jakie gwiazdy znajdują się na kolejnych pozycjach?
  • Która komiczka znalazła się w zestawieniu?

Uzyskaj bezpłatny dostęp

Masz dostęp? Zaloguj się