Potrwa ono do 21 czerwca. Jak oddać głos na swojego faworyta i pomóc mu wygrać? Wystarczy wysłać smsa pod numer 7205. W jego treść należy wpisać FRB i kod, który znajduje się przy każdej z prezentowanych firm, np. FRB.51.

Kody firm znajdziecie TU

Koszt wysłania takiego sms-a to 2,44 zł (z VAT).

 

Pamiętajcie, każdy z Was może wysłać dowolną liczbę smsów, na dowolną liczbę firm. Jeśli więc nie możecie zdecydować się na jednego kandydata, wyślijcie SMS-a na dwóch lub więcej.

 

Aby ułatwić Wam wybór, uczestników naszego plebiscytu podzieliliśmy na trzy kategorie:

- firmy małe – o przychodzie rocznym do jednego mln zł.,

- firmy średnie – których przychód roczny wynosi od miliona do pięciu mln zł,

- firmy duże – o przychodzie powyżej pięciu mln zł.

 

Możecie zagłosować na kandydatów w każdej z kategorii. O ich wygranej decyduje największa liczba Waszych SMS-ów.

 

Zwycięskie firmy, z każdej z kategorii otrzymają atrakcyjną nagrodę w postaci artykułu redakcyjnego opublikowanego na łamach Kurierza Porannego i na portalu Strefa Biznesu.

 

Szczegółowy regulamin plebiscytu dostępny jest na górze strony, w zakładce „Firma Budowlano-Remontowa 2010”. A odpowiedzi na wszelkie pytania uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 85 748 96 38.

 

Uwaga: organizator zastrzega sobie prawo do zweryfikowania firm biorących udział w plebiscycie pod względem toczących się spraw lub nałożonych wyroków w sądzie cywilnym, karno-skarbowym lub/i inspekcji pracy. W wypadku, gdy się okaże, że toczą się sprawy w wyżej wymienionych instytucjach, organizator wykluczy firmę z plebiscytu.