Przypominamy Państwu, że przygotowaliśmy nową, bardzo funkcjonalną i oszczędzającą czas stronę internetową, na której znajdziecie listę najnowszych przetargów i komunikatów. Ułatwia ona poruszanie się po morzu ogłoszeń zamieszczanych w gazetach Mediów Regionalnych (wydawcy m.in. Gazety Współczesnej i Kuriera Porannego) z całej Polski.

Na naszym portalu gospodarczym www.podlaskie.strefabiznesu.pl uruchomiliśmy nową funkcjonalność pod przyciskiem "Komunikaty". Wystarczy na niego kliknąć, by mieć dostęp do komunikatów i przetargów ogłaszanych przez instytucje państwowe i firmy z całego kraju.

Dotychczas ogłoszenia takie mogliście znaleźć na papierowych stronach gazet, teraz są one dostępne także on-line. Można je przeglądać wyszukując według daty, województwa, słowa kluczowego. A także według numeru ogłoszenia, jego przedmiotu, rodzaju lub trybu. Opcje przeglądania są bardzo szerokie i gwarantują, że żadne interesujące ogłoszenie nie przemknie niezauważone.

I tak, na przykład, użytkownik może wybrać, by wyświetlały się mu tylko zamówienia ogłoszone w trybie przetargu nieograniczonego, z województwa podlaskiego. Albo może wpisać nazwę miejscowości lub gminy, której dotyczy ogłoszenie, by znaleźć interesującą ofertę. Może szukać ofert dzierżawienia lub sprzedaży nieruchomości.

W gazetach Mediów Regionalnych przyjmujemy obecnie tysiące komunikatów miesięcznie. Teraz będą one dostępne dla każdego Czytelnika w internecie. Wystarczy wejść na stronę www.podlaskie.strefabiznesu.pl i kliknąć przycisk "Komunikaty".