W najbliższą sobotę w sklepie Partner AGD RTV przy ul. Przędzalnianej 60 C.H. FASTY zostanie otwarty Kącik dla Dzieci z opiekunami. Rodzice będą mogli zostawić w Kąciku swoje pociechy pod dobrą opieką i zrobić zakupy w sklepie.

W Kąciku nie tylko zostało wygrodzone miejsce dla dzieci z atrakcjami, ale i zaoferowano opiekę nad maluchami. Opiekunami są wykwalifikowani animatorzy zabaw, pracujący na co dzień z dziećmi w Planecie Urwisa.

Sklep Przyjazny Rodzicom, to rozwiązanie dla wszystkich młodych małżeństw z dziećmi, które chciałyby spokojnie wybrać sprzęt AGD RTV i nie mają z kim pozostawić swoich pociech. Dzieciom osób robiących zakupy w tym własnie sklepie opieka zapewniana jest za darmo. Dzieci mogą przebywać w kąciku do momentu dokonania zakupów przez rodziców.

Aby sie nie nudziły, przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji, takich jak zjeżdżalnia, mega klocki czy konkursy rysunkowe. Będą też wyświetlane bajki.

Każdy rodzic, który zdecyduje się na zakupy w Sklepie Partner AGD RTV przy ul. Przędzalnianej 60 C.H. Fasty i przyprowadzi dziecko do naszego Kącika będzie mógł skorzystać z wielu promocji. Jakich - można sprawdzić na stronie Sklepu Przyjaznego Rodzicom www.sklepprzyjaznyrodzicom.pl.

Sklep Przyjazny Rodzicom zaprasza w każdą sobotę od godziny 10 do 16.