Białostocka firma Automatyka Pomiary Sterowanie S.A. prezentuje najnowsze aparaty, urządzenia i technologie dla energetyki od dziś do czwartku podczas Międzynarodowych Targów Robotyki, Automatyki i Aparatury Kontrolno – Pomiarowej AUTOMA 2010.

Targi odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie to druga edycja imprezy, której zakres tematyczny obejmuje m. in.: automatykę, robotykę, aparaturę kontrolno – pomiarową, elektronikę oraz systemy sterowania procesami produkcyjnymi.

Zobacz: Automaticon 2010 - APS już tam jest

- Targi AUTOMA to idealne miejsce do zaprezentowania naszych najnowszych produktów i technologii, wprowadzanych na rynek i dodatkowo możliwość konfrontacji własnej oferty z konkurencją.

To też okazja by w jednym miejscu i czasie poznać nowych klientów, spotkać się ze swoimi partnerami biznesowymi, dowiedzieć się, co proponuje konkurencja czy poznać opinię na temat swoich produktów – mówi Małgorzata Baczewska, specjalista ds. marketingu w APS SA .

Targi AUTOMA odbędą się równolegle z czwartą edycją targów energetyki EXPOPOWER oraz drugą edycją związanych z energią odnawialną targów GREENPOWER.