Sklepy zamknięte w niedziele 2018 [WYKAZ, DATY]. Niedziele wolne od handlu 2018. W myśl ustawy w 2018 roku w aż 39 niedziel sklepy będą zamknięte. W jakie dni nie będzie można zrobić zakupów w 2018 roku? Oto lista:

Sklepy zamknięte w niedziele 2018 [WYKAZ, DATY]. Zakaz handlu w niedziele

Sklepy zamknięte w niedziele 2018 kiedy data lista

ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE 2018: W które niedziele nie zrobimy zakupów. Kiedy sklepy będą nieczynne w niedzielę [KALENDARZ 2018]

Projekt ustawy o zakazie handlu w niedziele zawiera 39 dni, w których sklepy będą zamknięte w 2018 roku z powodu zakazu handlu.

ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE 2018. W które niedziele nie zrobimy zakupów? [daty, KALENDARZ, lista dni]

KALENDARZ NIEDZIEL HANDLOWYCH 2018. POBIERZ GOTOWY DO WYDRUKU

Załączniki

Sklepy zamknięte w niedziele 2018 [WYKAZ, DATY]. Sklepy przy stacjach albo centra handlowe przy dworcach będą w niedziele zamknięte

Niedziele handlowe 2018 kalendarz. W które niedziele sklepy będą zamknięte? Niedziele handlowe w marcu

To nowa sytuacja zarówno dla przedsiębiorców jak i konsumentów. - Osobiście byłem zwolennikiem czasowego ograniczenia, czasowego skracania czasu pracy a nie wprowadzaniu od razu wolnych niedziel. Musimy robić analizy i obserwować rynek. Zobaczymy co pokaże marzec, mamy dwie wolne niedziele. Jak na to zareaguje rynek i jak zareagują konsumenci- tłumaczy w rozmowie z AIP Marek Sawicki, Polskie Stronnictwo Ludowe.

Niedziela bez handlu 2018. Zakaz handlu w niedziele. Sklepy nieczynne w niedziele. Kiedy zamknięte sklepy w niedziele? (kiedy, data, lista)

ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE. Sklepy zamknięte w niedziele 2018 [WYKAZ, DATY]

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i Państwowa Inspekcja Pracy pracują nad dopracowaniem jednolitej interpretacji postanowień ustawy. Dlatego możemy się spodziewać nowelizacji tej ustawy. Niedostosowanie się do obowiązujących przepisów zgodnie z zapisami ustawy podlega penalizacji. Kara grzywny może wynieść nawet 100 tys. zł.

Zakaz handlu w niedzielę 2018 [KIEDY NIEDZIELA Z ZAKAZEM HANDLU - DATY]. Niedziela nie dla handlu. Sklepy nie będą zwalniać

Za uporczywe łamanie prawa kodeks karny przewiduje ograniczenie wolności lub karę grzywny w wysokości przekraczającej nawet 1 mln zł. Zapytany o kontrole Państwowej Inspekcji Pracy, bo jak wskazują eksperci, takich na pewno nie będzie brakowało w niedziele w otwartych palcówkach, poseł Sawicki tłumaczy, że dla takiej armii urzędniczej trzeba poszukać jakiegoś zajęcia. Jeśli mają się nudzić, ganiać między sobą i na siebie donosić, to może lepiej niech rzeczywiście kontrolują- podsumowuje.

Sklepy zamknięte w niedziele 2018 kiedy

W te dni w 2018 roku będzie obowiązywać zakaz handlu:

STYCZEŃ 1 stycznia, poniedziałek - święto 6 stycznia, sobota - Trzech Króli
MARZEC zakaz handlu 11 marca, niedziela zakaz handlu 18 marca, niedziela 31 marca, skrócone godziny handlu do godz. 14
KWIECIEŃ 1 kwietnia (Wielkanoc) 8 kwietnia 15 kwietnia 22 kwietnia.
Ponadto: 13 maja 20 maja (Zielone Świątki) 10 czerwca 17 czerwca 8 lipca 15 lipca 22 lipca 12 sierpnia 19 sierpnia 9 września 16 września 23 września 14 października 21 października 11 listopada (Święto Niepodległości) 18 listopada 9 grudnia.

Zakaz handlu w niedzielę. Od kiedy? Niedziele wolne i handlowe [kalendarz 2018]