Sokólskie przedsiębiorstwo Metal-Fach, jeden z największych w województwie podlaskim producentów maszyn rolniczych, ma również własny sklep. Jego oferta to nie tylko sprzedaż części, które wymagają naprawy lub wymiany, ale również gwarancja ich dostawy bezpośrednio na miejsce awarii.

Wiedząc, że w żniwa rolnicy muszą sobie radzić na polu ze zdarzającymi się czasem niespodziewanymi awariami, Metal-Fach przez całą dobę oddaje im do dyspozycji swoich fachowców.

- W czasie, kiedy na polach trwają najważniejsze i najcięższe prace, nasz sklep wprowadza tak zwany „dyżur żniwny”. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7 – 18, a w soboty 7 – 13. W pozostałych godzinach dostępny jest całodobowy telefon. Jest też możliwość otworzenia sklepu na potrzeby klienta, a nawet dowiezienie części na miejsce pracy – mówi Paula Kucharewicz, właścicielka sklepu Metal-Fach.

Przez cała dobę, siedem dni w tygodniu części zamienne można też zamówić telefonicznie. Jest też możliwość składania zamówień online w sklepie internetowym

- W ofercie mamy części zamienne do wielu modeli kombajnów, ciągników i innych maszyn rolniczych. Wystarczy zadzwonić, a nasi fachowcy dowiozą je we wskazane miejsce. Dzięki temu rolnik nie traci zbyt wiele cennego czasu i może kontynuować żniwa – dodaje Piotr Zieziula, kierownik sklepu Metal-Fach.

Na czas żniw sklep Metal-Fach przygotował wiele promocji i wyprzedaży, o których na bieżąco można dowiedzieć się z jego fanpage’a