Yuniversal Podlaski wciąż prowadzi w kategorii dużych firm remontowo-budowlanych. Ale po piętach depcze mu Rogowski Development, który w ostatnich dniach, z jednego z ostatnich miejsc wdarł się do czołówki.

Jestem zaskoczony, że tak dobrze nam idzie – mówi Tadeusz Zimnoch, wiceprezes zarządu firmy Yuniversal Podlaski, która ciągle dominuje wśród kandydatów startujących w plebiscycie na najlepszą firmę budowlano-remontową na Podlasiu. – To dla nas duży prestiż i satysfakcja, że jesteśmy znani i doceniani przez klientów i, że ludzie chcą na nas głosować. To jest bardzo budujące i daje nam potwierdzenie, że to co robimy im służy i się podoba. Dla nas to motywacja, żeby jeszcze bardziej się starać.

Zobacz także. Firma Budowlano-Remontowa Podlaskie 2010

Wśród firm średnich wciąć największą liczbę Państwa głosów ma Daniel Słyszewski – Przedsiębiorstwo Usługowe ELEK.

Największym zaskoczeniem okazała się firma Rogowski Development Grupa Komandytowa, która od wczorajszego dnia z ostatniego miejsca wskoczyła na podium.

Na jej przykładzie widać, jak ważne są Państwa głosy. Dlatego wspierajcie swoich faworytów, wysyłając na nich sms-y.

Przy każdej z firm znajduje się indywidualny kod, który należy wstawić w treść sms-a i wysłać go pod numer 72051.

Koszt wysłania jednego sms-a to 2,44 (z VAT). Głosowanie trwa do 21 czerwca.

Pamietajcie, że każdy z Was może wysłać dowolną ilość sms-ów, na tyle firm ile chce. Jeśli więc znacie któregoś z kandydata albo kandydatów i chcecie polecić go innym, głosujcie na nich!

Trzy najlepsze przedsiębiorstwa w kategoriach: firma mała, średnia i duża, otrzymają atrakcyjną nagrodę, jaką jest reklamę redakcyjną, która zostanie umieszczona w Kurierze Porannym oraz na portalu www.podlaskie.strefabiznesu.pl

Pamiętajcie, że wszystkie firmy biorące udział w rankingu Kuriera Porannego i Strefy Biznesu zostały zgłoszone właśnie przez naszych Czytelnikow i to tylko od Was zależy, który z uczestników plebiscytu zostanie okrzyknięty najlepszym fachowcem w branży remontowo-budowlanej.

Przypominamy też, że codziennie od godz. 13:30 możecie też śledzić aktulane wyniki plebiscytu. Znajdują się one na stronie www. poranny.pl oraz www.podlaskie.strefabiznesu.pl, w zakładce Firma Budowlano-Remontowa. Tu też dostępny jest regulamin rankingu.