Nasz plebiscyt na najlepszą firmę remontowo-budowlaną na Podlasiu powoli zbliża się ku końcowi.

Wśród firm dużych nadal najwięcej głosów ma Yuniversal Podlaski (150 głosów). Przedsiębiorstwo Usługowe ELEK Daniel Słyszewski dominuje w kategorii firm średnia ( 63 głosy), a wśród firm małych najlepiej wypada Firma Remontowo-Budowlana Tynki Tradycyjne Hryniewicki Bogdan, z liczbą 55 głosów.

Jednak przypominamy, że to nie są ostateczne wyniki. Nasz plebiscyt trwa do 21 czerwca, więc możecie głosować na swojego faworyta lub faworytów.

Wystarczy, że wyślecie sms-a na numer 72051, a w jego treść wpiszecie FRB. i kod znajdujący się przy wybranej firmie lub firmach np. FRB. 41. Koszt jednego sms-a wynosi 2,44 (z VAT).

Przypominamy, że nie musicie wybierać tylko jednej spośród trzydziestu zgłoszonych firm. Głosujcie na tylu kandydatów, ile tylko chcecie.

My, spośród wszystkich naszych specjalistów wybierzemy trzech zwycięzców, którzy w kategoriach firma mała, średnia i duża, zdobyli najwięcej Państwa głosów.

To właśnie oni otrzymają od Kuriera Porannego i portalu Strefa Biznesu atrakcyjną nagrodę w postaci artykułu redakcyjnego.

Pamiętajcie też, że codziennie o godzinie 13:30 na portalach: www.poranny.pl i www.podlaskie.strefabiznesu.pl dostępne są najnowsze wyniki naszego plebiscytu oraz szczegółowy regulamin.