Lubisz sex i pieniądze? Chcesz być niezależna finansowo? - ogłoszenia tej treści bez trudu znajdziemy w gazecie. Tuż obok oferty pracy dla tancerek w nightclubie w Warszawie.

Albo takich: Szukam koleżanek na supermieszkanie, lub: szukam fajnych dziewczyn z całej polski na prywatkę z zamieszkaniem. Zarobki 18 tys. zł miesięcznie.

W luksusowej willi

Zajrzyjmy do sekcji "inne". Tu bez wątpienia poszukiwane są panie, nawet AAAPANIE, wyraźny sygnał że oferta nie dyskryminuje wiekowo - inaczej niż zamieszczona tuż obok oferta dla "dziewczyn".

Wysokie zarobki, bardzo dobre warunki zakwaterowania; na przykład w luksusowej willi, pomoc początkującym - tym nęci wiele ofert.

Podstawowy mankament bezrobotnej absolwentki czyli brak doświadczenia zawodowego nie jest więc przeszkodą. Niektóre z tych ogłoszeń wspominają coś o masażu, ale nie ma w nich mowy o stażu w tym zawodzie. Dla dbających o opinię dyskrecja zagwarantowana.

Towarzyszka podróży

Zerkamy na oferty pracy w administracji państwowej. Poszukiwany jest sekretarz jednostki w Staszowie, lekarz weterynarii w Bydgoszczy, specjalista w Warszawie, referent w Opolu i referendarz w MSWiA! A na dole specjalnie coś dla pań, oferta ramkowa, zaznaczona na różowo: poszukuję młodej kobiety, towarzyszki podróży. Powinna być młoda, cierpliwa, radosna, z poczuciem humoru, niepaląca, powinna cieszyć się życiem i lubić podróże. Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym. Oferuję 2 tys. euro miesięcznie plus pokrycie wszystkich wydatków.

Wystarczy jedynie wysłać maila ze zdjęciem po angielsku.