Porannego Targi Budowlane trwały – jak zwykle – dwa dni. Ponad 130 wystawców zaprezentowało swoją ofertę tysiącom białostoczan, którzy całymi rodzinami odwiedzali tereny targowe.

Targi budowlane to świetna okazja do wypromowania firmy i nawiązania kontaktu z klientami – uważa Michał Jurewicz, właściciel firmy Energodom. – W naszym regionie jest to jedyna tego typu impreza i uważam, że jest ona bardzo potrzebna.

Firma Energodom wzięła udział w Porannego Targach Budowlanych po raz drugi. Przez dwa dni prezentowała odwiedzającym swoją ofertę – kompleksowe wykonanie instalacji w domach jednorodzinnych.

– Jesteśmy mile zaskoczeni bardzo dużym zainteresowaniem – mówi Michał Jurewicz. – Klienci zadają nam dużo konkretnych pytań, dotyczących nie tylko ceny, ale także zasady działania naszych instalacji i terminów ich realizacji.

Zobacz także. Ruszyły Porannego Targi Budowlane

Porannego Targi Budowlane, które odbyły się w ostatni weekend, jak zwykle spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. W ciągu dwóch dni plac przed Teatrem Dramatycznym w Białymstoku odwiedziło tysiące białostoczan.

– Na targi budowlane przychodzę już od kilku lat – mówi Stanisław Lipski. – Zawsze znajduję tutaj produkty, które wzbudzają moje zainteresowanie. W ubiegłym roku zachwyciła mnie brama garażowa, w tym roku bardzo podobają mi się pompy ciepła.

Swoją ofertę podczas targów prezentowało około 130 firm. W jednym miejscu można było poznać i porównać oferty dziesiątek firm zajmujących się branżą budowlaną. Wśród nich był stały uczestnik Porannego Targów Budowlanych, firma Fakro Bielscy.

– Do tej pory mieliśmy przyjemność uczestniczyć we wszystkich odsłonach targów budowlanych, organizowanych przez Kurier Poranny – – mówi Remigiusz Bielski z firmy Fakro Bielscy. – Jest to świetna okazja do pokazania się klientom i zaznaczenia swojej obecności na rynku. Pomimo kryzysu, w naszym regionie dużo się buduje i klienci powinni mieć możliwość poznania, co nowego pojawia się w ofercie producentów i z jakich materiałów mogą korzystać. Targi budowlane stwarzają ku temu świetną okazję.

Fakro Bielscy w tym roku wprowadziła do swojej oferty wiele nowych produktów, m.in. okna PCV w okleinach drewnopodobnych, które spotkały się z dużym zaintersowaniem ze strony odwiedzających targi.

Większość firm postarała się o zapewnienie dodatkowych atrakcji klientom. Czekały na nich liczne konkursy, loterie, a przede wszystkim atrakcyjne rabaty.

W niedzielę ogłoszono też laureatów plebiscytu na najlepszy produkt Porannego Targów Budowlancyh. Zostali oni wyłonieni w głosowaniu sms-owym, które trwało od 17 maja do 9 czerwca. Swoje nagrody – statuetki Złotego Żubra przyznała również kapituła plebiscytu.

O wynikach plebiscytu napiszemy w szerszej relacji z Porannego Targów Budowlanych w najbliższą środę.