Jaz-Bud. To jedna z najprężniej rozwijających się firm budowlanych na Podlasiu.

Przedsiębiorstwo Budowlane Jaz-Bud powstało w kwietniu 1998 r. Obecnie jest jedną z najprężniej działających i rozwijających się firm budowlanych w województwie podlaskim, a swoim zasięgiem obejmuje również woj. mazowieckie.

Firma realizuje kompleksowo obiekty budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i inżynieryjne. Istotne jest, iż posiada w całości własny transport i sprzęt budowlany do realizacji inwestycji.

Jaz-Bud prowadzi głównie działalność deweloperską, polegającą na budowie na gruntach własnych lokali mieszkalnych i usługowych wraz z parkingami podziemnymi i garażami.

Realizuje również usługi budowlane na zlecenie inwestorów zewnętrznych, takich jak: starostwa powiatowe, spółdzielnie mieszkaniowe, komunalne towarzystwa budownictwa społecznego.

Bo najważniejszy jest klient

Głównym celem spółki jest wykonywanie obiektów budowlanych, zarówno mieszkalnych, jak i inżynieryjnych, które spełniają wymagania stawiane przez klienta pod względem standardu i terminowości wykonania.

 

Szybki wzrost

W początkowym okresie działalności firma zatrudniała kilkunastu pracowników. Dzisiaj pracuje w niej ponad 100 osób. W trakcie istnienia nastąpił bardzo duży rozwój spółki, zwiększono liczbę budów, zatrudnienie, a także poszerzono profile działalności, otwierając m.in. Galerię Antoniuk, której firma jest właścicielem.

 

Zostali docenieni

Jaz-Bud kilkakrotnie otrzymał nagrodę w konkursach Bezpieczna Budowa, Budowa Roku, jak również został odznaczony złotą odznaką Zasłużony dla budownictwa. W 2006 r. otrzymał Złotą Statuetkę w konkursie Budowa Roku w Regionie Północno-Wschodnim. Rok później otrzymał m.in. tytuł Ambasador Biznesu – Podlasie 2007. W 2009 r. natomiast przedsiębiorstwo wyróżnione zostało w rankingu Diamenty Forbesa.


Z obecnie prowadzonych inwestycji firmy na uwagę zasługuje czwarty budynek w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym u zbiegu ulic Antoniukowskiej i Świętokrzyskiej w Białymstoku, w sąsiedztwie rzeki Białej. Budynek ten to przede wszystkim nowoczesna architektura. Poza tym stawiany jest w bardzo dobrej lokalizacji, dzięki czemu szybko można będzie dotrzeć do wszystkich części miasta. Znajdą się tu 324 mieszkania oraz dwa poziomy podziemnego parkingu.

 

Strzał w dziesiątkę

Bardzo dobrze sprzedają się mieszkania w siedmiopiętrowym bloku budowanym przy ulicy Gruntowej. Będzie tu 215 mieszkań, zaś lokatorzy mogą spodziewać się podziemnego, wielostanowiskowego garażu. Wielkość mieszkań to od 30,65 do 78,89 mkw. Firma planuje w pierwszej połowie 2011 roku rozpoczęcie nowej inwestycji. Będzie to budowa dużego osiedla przy ulicy Ryskiej na Bojarach w Białymstoku.

Ale Jaz-Bud nie ogranicza się jedynie do białostockiego rynku. Buduje również w Warszawie. Powstaje tutaj nowoczesne osiedle Skorosze II w dzielnicy Ursus, składające się z pięciu sześciopiętrowych budynków.

Firma znana jest ze wspomagania działalności charytatywnej fundacji oraz stowarzyszeń. Przeznacza fundusze na pomoc dzieciom, które wymagają niezbędnych zabiegów operacyjnych, niepełnosprawnym, bezdomnym. Sponsoruje również imprezy sportowe i rekreacyjne.