Nie zawsze mamy ochotę wyjść z domu po coś do jedzenia. Idealnym wyjściem jest zrobienie wtedy zakupów spożywczych w internecie. Okazuje się, że w Białymstoku mamy taką możliwość. I to niejedną!

W obrębie Białegostoku działa kilka e-sklepów, w których można łatwo, szybko i przyjemnie zrobić zakupy. I to bez wychodzenia z domu. Nie jest ich jakoś specjalnie dużo, ale jak na Białystok to i tak dobrze.

Zobacz, w jakich sklepach zrobisz zakupy spożywcze online w Białymstoku

Zobacz galerię

W Białymstoku mamy trzy sklepy spożywcze online. W ich ofercie znajdziemy warzywa, napoje, mięsa, słodycze itd. Zapłacić możemy w nich gotówką oraz kartą. Cena dostawy to kilka lub kilkanaście złotych.

Co z niedzielą niehandlową? Czy wtedy możemy zrobić zakupy w e-sklepie?

Niektóre markety, które w swoich usługach mają także e-sklepy, będą pracować w niedzielę. W niedzielę też dostarczą nam zakupy.

Obecnie usługę e-sklepu proponuje Tesco, Carrefour, E.Leclerc i Piotr i Paweł. Jednak tylko ten ostatni market postanowił, że zakupy swoim klientom dowiezie w niedziele, także te, w których obowiązuje zakaz handlu.

- Zakupy można zamawiać 7 dni w tygodniu. Zamawiając w niedzielę, możemy otrzymać zakupy już po 4 godzinach od momentu złożenia zamówienia - Ewa Aleszczyk-Kalinowska, dyrektor marketingu i komunikacji Piotra i Pawła. Dodaje również, że zakupy zostaną do nas dowiezione w niedzielę, również wtedy, gdy w dowolnym dniu tygodnia zamówimy je i zaznaczymy, że chcemy otrzymać je właśnie w niedzielę i to niehandlową

Jakie sklepy oferują zakupy online w Białymstoku?

Zobacz galerię