Marka STAG z zaangażowaniem wesprze X edycję akcji Motoserce jako sponsor generalny. W Białymstoku, rodzimej miejscowości producenta, firmy AC S.A., zbudowana zostanie czerwona strefa STAG promująca bezpieczeństwo na drodze i pierwszą pomoc przedmedyczną.

W trakcie X edycji Motoserca w Białymstoku, w sobotę 21 kwietnia, w specjalnej strefie STAG powstaną atrakcje przygotowane z myślą o całych rodzinach. Temat przewodni strefy to bezpieczeństwo, które jest także wyznacznikiem jakości oferowanych przez markę systemów autogaz.

Udostępnione zostaną symulatory zderzeniowe, przy pomocy których każdy chętny będzie mógł sprawdzić odczucia towarzyszące pasażerom w trakcie wypadku i dachowania samochodu. Ku przestrodze dostępne będą również alkogogle, okulary ukazujące jak zmienia się percepcja prowadzącego pojazd po spożyciu alkoholu.

Powiat ełcki. Mężczyzna poszedł do kościoła, aby poznać dziewczynę. Sprawa skomplikowała się. Doszło do awantury

Kierowcy będą mogli spróbować swoich sił na stanowisku zmiany koła na czas w rajdowej strefie pit-stop oraz sprawdzić refleks podczas multimedialnego treningu w parach. Najlepsze wyniki zostaną nagrodzone!

Na dzieci czeka moc atrakcji w bajkowej krainie przygotowanej specjalnie z myślą o nich: malowanie twarzy, balony oraz konkurs plastyczny. Każdy rysunek stworzony pod hasłem „STAG jest eko!” zostanie nagrodzony i trafi do galerii prac.

MotoSerce 2017 - dogrywka w Białymstoku (zdjęcia, wideo)

Bohaterami w strefie STAG będą Mistrzowie Samochodowych Mistrzostw Białegostoku, Marcin Dziewiatkowski i Tomasz Kraczko. Na obszarze zarezerwowanym dla STAG Rally Team pojawi się prawdziwy samochód rajdowy. Będzie to wyjątkowa okazja aby zasiąść w fotelu kierowcy, porozmawiać o pasji do motorsportu i otrzymać autograf lub zrobić pamiątkowe zdjęcie.

W tym roku po raz pierwszy markę STAG w przekazie bezpieczeństwa na drodze i bezpiecznych systemów autogaz, wesprze grupa medyczną Medival. Motoserce 2018 będzie inauguracją współpracy marki STAG i Medival.

Magazyn Informacyjny