Centrum wyprzedażowe przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15 B wzbogaca swoją ofertę o kolejne sklepy. Już w środę 27 września nastąpi oficjalne otwarcie sportowego outletu Martes Sport.

Nowy salon zajmie powierzchnię ponad 660 mkw. W ofercie klienci znajdą sportową odzież, obuwie, sprzęt oraz akcesoria. Z okazji otwarcia przygotowano specjalne promocje oraz dodatkowe atrakcje.

Salony sportowe to nie jedyne nowości w ofercie centrum. Obiekt wzbogacił się również o najemców z segmentu meblowego i wyposażenia wnętrz. W Outlet Center Białystok otwarto salony Opus Meble, Studio Kuchenne Dom Komfort oraz salon meblowy Swalen Swarzędz.

– Sklepy z wyposażeniem wnętrz w centrach wyprzedaż owych cieszą się coraz większą popularnością. Jestem przekonany, że nasza bogata oferta spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu. Zależy nam na budowaniu mocnego i zróżnicowanego tenant mixu stąd decyzja o uzupełnieniu oferty z segmentu dom i wnętrze – mówi Dawid Bieluczyk, dyrektor Outlet Center Białystok.