JUWENALIA
  BIAŁYSTOK

  Juwenalia rozpoczęte!

  Rozwiń
  ADAMEK - KASSI WALKA ONLINE. Gdzie oglądać [STREAM LIVE,...

  ADAMEK - KASSI WALKA ONLINE. Gdzie oglądać [STREAM LIVE, TRANSMISJA W TV NA ŻYWO]

  agada, AIP

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  ADAMEK - KASSI WALKA ONLINE. Gdzie oglądać [STREAM LIVE, TRANSMISJA W TV NA ŻYWO]
  1/14
  przejdź do galerii

  ADAMEK - KASSI WALKA ONLINE. Gdzie oglądać [STREAM LIVE, TRANSMISJA W TV NA ŻYWO] ©Archiwum Polska Press

  ADAMEK - KASSI WALKA ONLINE. Gdzie oglądać [STREAM LIVE, TRANSMISJA W TV NA ŻYWO] W sobotę 18 listopada odbędzie się walka Tomasza Adamka z Kassi. Gdzie oglądać TRANSMISJĘ NA ŻYWO W TV I INTERNECIE? Oglądaj STREAM LIVE.

  ADAMEK - KASSI WALKA ONLINE. Gdzie oglądać [STREAM LIVE, TRANSMISJA W TV NA ŻYWO]  Walka Adamek-Kassi w sobotę, 18 listopada. Na ringu w Częstochowie Tomasz Adamek [51-5, 30 KO] skrzyżuje rękawice z Kameruńczykiem Fredem Kassim [18-6-1, 10 KO]. Gdzie obejrzeć na żywo walkę Adamka? STREAMING ONLINE z walki Adamek-Kassi na żywo.

  Zobacz: Adamek vs. Kassi ONLINE 18.11.2017 WALKA W INTERNECIE OGLĄDAJ STREAM LIVE [WIDEO]

  ADAMEK - KASSI WALKA ONLINE. Gdzie oglądać [STREAM LIVE, TRANSMISJA W TV NA ŻYWO]  WALKA ADAMEK VS KASSI już 18 LISTOPADA
  Przed nami 57. już walka Tomasza Adamka na zawodowym ringu. Popularny "Góral" tym razem powalczy z Kameruńczykiem Fredem Kassim, który przyznaje.... że Adamek to jego idol. Polski pięściarz zrobił na nim wrażenie podczas pojedynku z Witalijem Kliczko w 2011 roku na Stadionie Wrocław.

  ADAMEK - KASSI WALKA ONLINE. Gdzie oglądać [STREAM LIVE, TRANSMISJA W TV NA ŻYWO]  Adamek
  przegrał, ale pozostawił po sobie dobre wrażenie. - Tomek mierzył się z przeciwnościami losu, nie bał się wyzwań - powiedział Kassi. Kameruńczyk już wielokrotnie pokazywał, że w ringu zawsze daje z siebie wszystko i potrafi sprawić sporo kłopotów każdemu pięściarzowi na świecie.

  TOMASZ ADAMEK VS FRED KASSI STREAM ONLINE ZA DARMO. Transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

  ADAMEK - KASSI WALKA ONLINE. Gdzie oglądać [STREAM LIVE, TRANSMISJA W TV NA ŻYWO]  Z jego nieprzewidywalnym i bardzo dynamicznym jak na wagę ciężką stylem sporo kłopotów mieli m.in. Chris Arreola czy Dominic Breazeale. Jego występy zawsze zwiastują ringową wojnę, a w konfrontacji z osobą Tomasza Adamka zwiastuje to świetne widowisko dla kibiców  ADAMEK - KASSI WALKA ONLINE. Gdzie oglądać [STREAM LIVE, TRANSMISJA W TV NA ŻYWO]  Podczas częstochowskiej gali odbędą się też walki m.in. Roberta Parzęczewskiego, prawdopodobnie z Tanzańczykiem, Łukasza Wierzbickiego z Michałem Żeromińskim, Michałem Leśniakiem z Kamilem Młodzińskim.  ADAMEK-KASSI TRANSMISJA NA ŻYWO

  ADAMEK - KASSI WALKA ONLINE. Gdzie oglądać [STREAM LIVE, TRANSMISJA W TV NA ŻYWO]  Początek gali bokserskiej o godzinie 18. w Polsacie Sport HD oraz Polsat Sport Fight HD. Streaming z walki Adamek-Kassi można znaleźć na platformie Ipla.tv. WALKA ADAMEK - KASSI rozpocznie się o godzinie 22.05. Walka Adamka będzie transmitowana na żywo w Polsacie.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Poranny.pl poleca

  Białystok w 1999 roku - część 2. Zobacz, jakie zmiany zaszły w mieście

  Białystok w 1999 roku - część 2. Zobacz, jakie zmiany zaszły w mieście

  Prognoza ludności 2050. W którym powiecie będzie najmniej mieszkańców? [ZESTAWIENIE]

  Prognoza ludności 2050. W którym powiecie będzie najmniej mieszkańców? [ZESTAWIENIE]

  Mundial w 4K dla klientów Orange

  Mundial w 4K dla klientów Orange

  Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.

  Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.