Krzysztof Zimnoch vs Mollo. Cała walka. Nokaut w pierwszej...

Krzysztof Zimnoch vs Mollo. Cała walka. Nokaut w pierwszej rundzie (wideo)

(dj), (aip)

Kurier Poranny

Aktualizacja:

Kurier Poranny

Walka Krzysztof Zimnoch vs Mollo miała być dzisiejszą walką wieczoru podczas gali Telewizji Polsat w Legionowie. Jednak cała walka Zimnoch vs Mollo potrwała raptem dwie minuty i osiem sekund.
Krzysztof Zimnoch, białostocki pięściarz zawodowy, był pewniakiem w walce Zimnoch vs Mollo. Jednak na ringu stało się inaczej.

Zimnoch powinien wygrać: Walka Krzysztof Zimnoch vs Mike Mollo na żywo

Mike Mollo założył, że na początku walki Zimnoch vs Mollo będzie agresywnie atakował. Najpierw dopadł Krzysztofa Zimnocha przy linach i uderzył go mocnym sierpowym. Zimnoch padł na deski i sędzia musiał go liczyć. Jednak białostocki bokser podniósł się i stanął do dalszej walki.

Mike Mollo wykorzystał osłabienie lżejszego o 10 kilogramów przeciwnika i wyprowadził kolejny morderczy cios. Krzysztof Zimnoch padł na plecy i nie zdołał podnieść się na własne nogi, nim sędzia doliczył do dziesięciu.

Kiedy jego trener starał się już z siedzącym zawodnikiem nawiązać kontakt wzrokowy, widać było, że Krzysztof Zimnoch jest zamroczony.

W ten sposób Mike Mollo pokonał przez nokaut w pierwszej rundzie Krzysztofa Zimnocha w walce wieczoru Zimnoch vs Mollo.

- Nie wiem co się stało. Muszę to spokojnie sobie obejrzeć. Nadal zamierzam ciężko trenować, a do ringu wrócę na pewno silniejszy - powiedział Zimnoch tuż po walce na antenie Polsatu Sport.

Nie da się jednak ukryć, że walka zakończyła się w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach. Jak wykazały powtórki, Mollo jeden z mocnych ciosów na twarz Zimnocha wyprowadził po komendzie sędziego, a ostatni, decydujący cios zadał przedramieniem.Komentarze (16)

Wszystkie komentarze (16) forum.poranny.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Poranny.pl poleca

Wygraj stówkę w loterii Porannego

Wygraj stówkę w loterii Porannego

Bezpłatny kurs internetowerewolucje dla firm

Bezpłatny kurs internetowerewolucje dla firm

Niezawodne światłowody (materiał informacyjny Orange)

Niezawodne światłowody (materiał informacyjny Orange)

Najpiękniejsze polskie kibicki na Euro 2016 [GALERIA]

Najpiękniejsze polskie kibicki na Euro 2016 [GALERIA]