agada
Serbia - Szwajcaria 1:2 bramki youtube. Gole, skrót meczu, powtórka meczu online. Jaki wynik? [22.06.2018] Archiwum
Serbia - Szwajcaria 1:2. Jaki wynik meczu? Oglądaj powtórkę, skrót meczu Serbia - Szwajcaria na youtube. Zobacz wszystkie gole, bramki. Co to były za emocje.

Serbia - Szwajcaria to dzisiaj ostatni mecz na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018. Początek był o godzinie 20.00. Jak poradziła sobie Serbia ze Szwajcarią? Zobacz powtórkę meczu i bramki youtube. Mecz Serbia - Szwajcaria zakończył się wynikiem 1:2.

Serbia - Szwajcaria ONLINE

Serbia - Szwajcaria. Gole, bramki podczas meczu: Już w 6 minucie Serb Aleksandar Mitroić strzelił gola. W drugiej połowie i 52 minucie przeciwna drużyna, Szwajcarów, także strzeliła bramkę. Udało się to Granitowi Xhaka. W ostatnich minutach, a dokładnie w 90 minucie Xherdan Shaqiri strzelił gola dla Szwajcarii.