(adek)
PORTUGALIA - HISZPANIA 3:3 BRAMKI YOUTUBE 15.06.2018 wynik, skrót meczu, wszystkie gole CDA, ZALUKAJ, VOD, TWITTER, MŚ 2018 (zdjęcia, wideo) Ludovic Péron/CC by 3.0
Portugalia - Hiszpania 3:3 bramki YouTube, wynik, skrót meczu 15.06.2018 wszystkie bramki TWITTER, ZALUKAJ, CDA, Mundial 2018 MŚ 2018

Portugalia - Hiszpania 3:3 bramki YouTube 15.06.2018 wynik, skrót meczu CDA TWITTER

Portugalia - Hiszpania ONLINE 15.06.2018. Gdzie obejrzeć MŚ 2018 live stream online za darmo transmisja na żywo

Mecz Portugalia - Hiszpania rozpoczął się dość niefortunnie dla Hiszpanów. Cristiano Ronaldo został sfaulowany w polu karnym już w trzeciej minucie meczu. Dwie minuty później pewnie wykorzystał karnego dając Portugalii prowadzenie 1:0

Portugalia - Hiszpania BRAMKI YOUTUBE MŚ 2018

Portugalia - Hiszpania online. Transmisja TV na żywo za darmo, stream online 15.06.2018 [TVP Sport, VOD]

Portugalia - Hiszpania 3:3 wszystkie bramki YouTube 15.06.2018 gole, wynik, skrót meczu na ZALUKAJ CDA TWITTER MŚ 2018

Druga bramka tego meczy padłą w 24 minucie. Diego Costa agresywnie zaatakował Pepe i odebrał mu piłkę. Kibice dopatrywali się faulu, ale sędzia nie zareagował. Diego Costa mimo trzech obrońców obok siebie i bramkarza potrafił umieścić futbolówkę w bramce.

Portugalia - Hiszpania 3:3 YOUTUBE bramki 15.06.2018 wszystkie gole, wynik, skrót meczu na ZALUKAJ CDA TWITTER MŚ 2018

Na kolejną bramkę trzeba było czekać do 44. minuty. Ronaldo uderzył sprzed pola karnego, a hiszpańskiemu bramkarzowi załamały się ręce.

Mecz Portugalia - Hiszpania 3:3 YouTube wszystkie bramki 15.06.2018 MŚ 2018

W 54. minucie Hiszpanom udało się odrobić straty. Isco wrzucił piłkę na głowę Busquetsa, a ten wyłożył piłkę Diego Coscie, który wbił futbolówkę do pustej bramki.

Mecz Portugalia - Hiszpania 15.06.2018 bramki na youtube

W 58. minucie trzecią bramkę dla Hiszpanii zdobył Rui Patricio, który potężnie uderzył z woleja. Połka odbiła się od jednego słupka, potem od drugiego i w końcu przekroczyła linię bramkową. Rui Patricio był bez szans.

Portugalia - Hiszpania youtube bramki 15.06.2018 MŚ 2018

W 88. minucie kapitan reprezentacji Portugalii przepięknie wykonał rzut wolny uderzając nad murem w samo okienko. Portugalia - Hiszpania 3:3