Polska - Kolumbia 0:3 bramki youtube: 24.06.2018. Gole, skrót meczu, powtórka online. Jaki wynik? [WIDEO]

agada
Polska - Kolumbia bramki youtube: 24.06.2018. Gole, skrót meczu, powtórka online. Jaki wynik? [WIDEO] Polska Press
POLSKA - KOLUMBIA 0:3 BRAMKI YOUTUBE. Zobacz wszystkie gole, bramki, powtórkę i skrót meczu. Siły starczyło tylko na pierwsze 15 minut. Potem było już coraz gorzej. Polska przegrała z Kolumbią 0:3.

Zobacz tu: Polska - Kolumbia 0:3 Wszystkie bramki Youtube 24.06.2018 Skrót mecz, gole [Wideo]

Mecz Polska - Kolumbia BRAMKI. W niedzielny wieczór na Kazań Arenie odbyło się ostatnie spotkanie, zarówno dnia, jak i całej drugiej kolejki fazy grupowej MŚ pomiędzy Polakami a Kolumbijczykami. Dla obu faworytów grupy H było to spotkanie "o wszystko", a to w związku z porażkami odniesionymi w pierwszych pojedynkach.

Pierwsza połowa meczu Polska - Kolumbia bardzo słaba! Polacy znów bez gola. Kolumbia strzeliła za to jedną bramkę. W 40 minucie gola strzelił Kolumbom Yerry Mina. Polacy po pierwszej połowie przegrywali 0:1.

Przegrana 0:3. Polacy odpadają z mundialu!

Druga połowa meczu Polska - Kolumbia i kolejny gol dla Kolumbii. Polska przegrywa w 69 minucie 0:2. Bramkę strzelił Radamel Falcao. Chwilę później kolejna bramka w 75 minucie strzelona przez Juana Cuadrado.

Trwa mecz Polska - Kolumbia. Białostoccy kibice zgromadzeni w strefie kibica przed teatrem dramatycznym, gorąco dopingują naszych piłkarzy.

Strefa kibica w Białymstoku. Mecz Polska - Kolumbia. Kibice ...

Białystok. Strefa Kibica w Białymstoku. Mecz Polska - Senegal. Kibice dopingują naszych piłkarzy