UWAGA!
    Zwiń

Do śmiertelnych wypadków w Białymstoku dochodzi rzadko. Przypominamy te najtragiczniejsze

Aris - Jagiellonia. Mecz był przerwany, w sektorze gości...

Aris - Jagiellonia. Mecz był przerwany, w sektorze gości płonęły race. (wideo, zdjęcia)

(mic)

Kurier Poranny

Aktualizacja:

Płoną race w sektorze kibiców Jagiellonii

Mecz Aris Saloniki - Jagiellonia Białystok został przerwany przez sędziego w 27 minucie z powodu zamieszek na trybunach.

Atmosfera zarówno przed, jak i w trakcie meczu, była bardzo napięta. Przed pierwszym gwizdkiem grecka policja użyła gazu wobec kibiców z Białegostoku.

W 27 minucie spotkania rumuński sędzia przerwał na chwilę grę z powodu zamieszania na trybunach w sektorze gości. Fani Jagiellonii odpalili race, i rzucali nimi w kierunku murawy.

Do sektora sympatyków Jagi wkroczyli policjanci. Gdy sytuacja została opanowana, arbiter wznowił grę.

Czytaj i oglądaj: Aris - Jagiellonia 2:2. Odpadamy po pięknej walce - zobacz bramki i skrót meczu. (wideo)