UWAGA!
  WYPADEK

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Rozwiń
  UWAGA!
  Zwiń

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Do śmiertelnych wypadków w Białymstoku dochodzi rzadko. Przypominamy te najtragiczniejsze

  Przetasowania w Jagiellonii. Grosik bliżej Sibiru.

  Przetasowania w Jagiellonii. Grosik bliżej Sibiru.

  Wojciech Konończuk

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Klub rosyjskiej ekstraklasy Sibir Nowosybirsk nie rezygnuje z pozyskania napastnika Jagi Kamila Grosickiego. Nie można wykluczyć, że Grosik wkrótce przeniesie się do Rosji.
  Sibir Nowosybirsk przyjął warunki finansowe Kamila Grosickiego, ale Grosik musi czekać na porozumienie w sprawie transferu rosyjskiego klubu z Jagie

  Sibir Nowosybirsk przyjął warunki finansowe Kamila Grosickiego, ale Grosik musi czekać na porozumienie w sprawie transferu rosyjskiego klubu z Jagiellonią ©Fot. Gazeta Pomorska

  Spokojnie, do transferu jeszcze nie doszło. Kamil zadzwonił do mnie i powiedział, że Rosjanie zgodzili się na jego warunki finansowe - informuje prezes Jagiellonii Cezary Kulesza. - Ale Sibir musi jeszcze wynegocjować pozyskanie Grosickiego z nami. A na razie jego oferta nie satysfakcjonuje nas - dodaje.

  500 tys. złotych za Marcina Radzewicza

  Jak dotąd żółto-czerwoni podpisali w przerwie letniej kontrakty z Tomaszem Kupiszem (poprzednio Wigan) i Litwinem Tadasem Kijanskasem (Suduva Mariampol). W orbicie zainteresowań białostockich działaczy są miedzy innymi Paweł Sobolewski (Korona Kielce). Piotr Piechniak (Odra Wodzisław) i Joelem Tshibambą (Arka Gdynia).

  Ostatnio mówi się też o pomocniku Polonii Bytom Marcinie Radzewiczu. Piłkarz ten ma jednak ważny jeszcze przez półtora roku kontrakt ze śląskim klubem i trzeba by było wyłożyć za niego pół miliona złotych odstępnego.

  Do Bytomia trafić może za to Dariusz Jarecki, któremu skończyła się umowa z Jagą, którym zainteresowany jest także pierwszoligowy Górnik Łęczna. Polonia rozważa także ściągniecie do siebie napastnika Jagiellonii Łukasza Tumicza, który nie wywalczył sobie miejsca w kadrze drużyny Michała Probierza.

  Na Górny Śląsk, ale do beniaminka I lig Ruchu Radzionków ma zostać wypożyczony białostocki obrońca Andrzej Niewulis.

  Zmiany w zarządzie

  W Jadze zmiany są nie tylko wśród zawodników, ale i w zarządzie spółki. Do jego składu zostali dołączeni: Agnieszka Syczewska, która będzie dyrektorem zarządzającym, Krzysztof Mieszków, nowy dyrektor do spraw administracji i bezpieczeństwa oraz dyrektor marketingu Mariusz Jurczewski.

  W tej chwili w zarządzie Jagiellonii zasiadać będzie sześć osób. Oprócz nowych członków są to: prezes Kulesza, wiceprezes Wiesław Wołoszyn i prokurent Dariusz Kowalczyk.

  Zagrają z Dinamem Zagrzeb

  Zmieniły się nieco plany przygotowań Podlasian do nowego sezonu. Nie dojdzie do skutku obóz w Białowieży. Jaga wyjedzie jedynie na dwutygodniowe na zgrupowanie do słoweńskiej miejscowości Radenci. W jego trakcie rozegra cztery mecze kontrolne. Jednym z rywali, będzie 10 lipca aktualny mistrz Chorwacji - Dinamo Zagrzeb.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Wszystkie komentarze (1) forum.poranny.pl

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Poranny.pl poleca

   Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? [QUIZ]

   Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? [QUIZ]

   Oto najpiękniejsze dziewczyny z Woodstocku! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

   Oto najpiękniejsze dziewczyny z Woodstocku! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

   Pilnie zatrudnię. Sprawdź, kto aktualnie oferuje pracę

   Pilnie zatrudnię. Sprawdź, kto aktualnie oferuje pracę

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama