krk,AIP
Manchester City - Liverpool [Gole, bramki, skrót meczu Manchester City - Liverpool]. Zobacz wszystkie bramki [YOUTUBE] East News
Zobacz wszystkie bramki z meczu Manchester City - Liverpool. Gole, bramki, skrót meczu Manchester City - Liverpool . Gdzie oglądać? - Daliśmy z siebie wszystko – powiedział trener Manchesteru City Josep Guardiola Manchester City po porażce swego zespołu w rewanżowym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów 1:2.

MC przed tygodniem przegrał na Anfield Road aż 0:3. We wtorkowym rewanżu na Etihad Stadium szybko objął prowadzenie 1:0, ale potem stracił dwie bramki i szanse na awans do półfinału LM.

Manchester City - Liverpool 1:2 BRAMKI YOUTUBE. 10.04.2018 Zobacz wszystkie gole (wideo)

Strzelanie zaczęło się dość szybko. W 2. minucie Fernandinho wypuścił na wolne pole Sterlinga, który wyłożył jak na tacy piłkę Jesusowi, a Brazylijczyk spokojnie zakończył akcję golem. Wszyscy kibice mieli nadzieję, że dwumecz zakończy się sukcesem.

Manchester City - Liverpool LIVE stream ONLINE. Transmisja na żywo w internecie 10.04.2018 Gdzie obejrzeć 1/4 Ligi Mistrzów
Przez niemal całą pierwszą połowę gospodarze naciskali na swoich rywali. Nie wynikało z tego wielu efektów, natomiast warto odnotować słupek Bernardo Silvy. Portugalczyk wszedł w pole karne, przełożył piłkę na lewą nogę i uderzył na bramkę Kariusa. Tylko rykoszet uchronił "The Reds" od utraty drugiego gola.

Manchester City - Liverpool [YOUTUBE, Gole, bramki, skrót meczu Manchester City - Liverpool]

Tuż przed przerwą doszło do ogromnej kontrowersji. Futbolówka wpadła do bramki, ale sędzia odgwizdał spalonego. To był jednak prawidłowy gol, gdyż to nie było podanie, a przypadkowe zagranie Jamesa Milnera. Duży błąd zespołu sędziowskiego. Cała sytuacja spowodowała wybuch złości Pepa Guardioli. Szkoleniowiec Manchesteru City oglądał drugą połowę z wysokości trybun.

Oto moment, w którym piłka odbiła się od zawodnika "The Reds":

W drugiej połowie wszystko zapowiadało zdecydowaną pogoń City za wynikiem, ale Liverpool miał Mohameda Salaha! Sadio Mane minął dwóch rywali, piłkę przejął Egipcjanin i spokojną podcinką wpakował futbolówkę do siatki. Trafienie Salaha sprawiło, że "The Citizens" potrzebowali czterech goli do awansu w niecałe pół godziny.

Liga Mistrzów. Manchester City miał szansę na dokonanie cudu, ale "The Reds" mieli Salaha. Liverpool w półfinale

Na 13 minut przed końcem Roberto Firmino wykorzystał złe zagranie Kyle'a Walkera i pomknął lewym skrzydłem prosto na bramkę Edersona. W sytuacji sam na sam z rodakiem uderzył na długi słupek, a piłka - odbijając się po drodze od słupka - wpadła do siatki! Sane zdobył jeszcze gola na 2:2, jednak po raz kolejny arbiter podyktował spalonego - tym razem słusznie.

Manchester City - Liverpool 1-2. "The Reds" w półfinale

To Manchester City miał odrobić straty, ale geniusz Mo Salaha pogrzebał ich nadzieje. Kapitalny dwumecz i wielkie emocje.