FC Barcelona - Real Madryt 1:1 bramki YouTube (3.12.2016) skrót meczu, gole, wynik (zdjęcia, wideo)

KCZ (aip), (adek)
FC Barcelona - Real Madryt YouTube - wszystkie bramki i skrót meczu z 3 grudnia 2016 El Clasico. Mecz Barcelona - Real zakończył się wynikiem 1:1. Zobaczcie relację z meczu Barcelona - Real. Barcelona prawie rozgromiła Real. Prawie, bo ze zwycięstwem pożegnała się w 90. minucie. Widać, że to był mecz na światowym poziomie.

BARCELONA - REAL 1:1 bramki na YOUTUBE (3.12.2016)

FC BARCELONA - REAL MADRYT 1:1 YOUTUBE: BRAMKI, GOLE, WYNIK, SKRÓT MECZU EL CLASICO (3.12.2016)

To był bardzo dobry mecz. Oba zespoły - zarówno Real, jak i Barcelona - stwarzały dużo sytuacji podbramkowych. Ronaldo był faulowany już w 2 minucie. Zaraz potem gorąco zrobiło się pod bramką Realu.

Wydawało się, że powinien być karny dla Barcelony, ale sędzia najwidoczniej tego nie zauważył. Niebezpiecznie zrobiło się pod koniec pierwszej połowy, ponieważ Pique był bliski strzelenia samobójczej bramki. Na szczęście piłka znalazła się obok słupka. Ostatecznie pierwsze 45 minut zakończyło się bezbramkowo.

W 53. minucie gola strzelił Suarez (dośrodkowanie po rzucie wolnym). To była piękna bramka. W 68. minucie Barcelona miała szansę na kolejną bramkę. Emocje wzięły górę, a Real zmobilizował się w ostatniej chwili. W 90. minucie gola strzelił Ramos i marzenia Barcelony o zwycięstwie nad Realem zostały zaprzepaszczone.

BARCELONA - REAL. KTO SĘDZIOWAŁ?

W meczu Barcelona - Real sędziował Clos Gomez. Mecz Barcelona - Real odbył się na Camp Nou w Barcelonie.

BARCELONA - REAL - WYNIK (3 grudnia 2016)

FC Barcelona - Real Madryt 1:1

FC Barcelona - Real Madryt 1:1 - bramki na YouTube 3.12.2016

Przeczytaj też: BARCELONA - REAL 03.12.2016. STREAM ONLINE LIVE. Gdzie obejrzeć el clasico?