(mac)
Bayern - Real 1:2 Wszystkie bramki Youtube 25.04.2018 Zobacz skrót meczu, gole [Youtube wideo] East News / Archiwum
Real Madryt wygrał z Bayernem Monachium w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. Bawarczyków czeka trudny rewanż na Santiago Bernabeu. Zobacz wszystkie bramki meczu Bayern - Real na Youtube.

Bayern - Real 1:2 Wszystkie bramki Youtube 25.04.2018 [Skrót meczu, ramki, gole online]

Real okazał się lepszy w pierwszym meczu półfinałowym z Bayernem w Monachium. Choć to gospodarze strzelili pierwszego gola, Królewscy potrafili wyrównać i w rewanżu są w o wiele lepszej sytuacji niż drużyna Roberta Lewandowskiego. Zespół Zinedine'a Zidane'a wygrał w środę 2:1.

Bayern - Real 1:2 bramki youtube. Zobacz skrót meczu i wszystkie gole. Mecz był emocjonujący! [BRAMKI YOUTUBE 25.04.2018]

Bayern - Real online stream 25.04.2018 Gdzie oglądać mecz za darmo? Transmisja TV NA ŻYWO, darmowy stream

Wszystkie bramki, skrót meczu i najlepsze sytuacje dostepne są online - obejrzeć je można na Youtube.

Bayern Munich vs Real Madrid 1-2 🔥 All Goals & Highlights 🔥 25/04/2018 HD

Bayern - Real 1:2 Wszystkie bramki - skrót, gole 25.04.2018 [Youtube wideo]

Pierwsza bramka spotkania padła w 28. minucie. Błąd w ustawieniu zawodników Realu znakomicie wykorzystał Joshua Kimmich, wpadł w pole karne i pięknym strzałem pokonuje Keylora Navasa. 13 minut potem do wyrównania na 1:1 doprowadził pięknym strzałem Marcelo. Przy takim rezultacie oba zespoły zeszły do szatni.

Bayern - Real online [TRANSMISJA TV NA ŻYWO] Stream za darmo 25.04.2018 Gdzie oglądać mecz w Internecie?

Bramka dająca Realowi prowadzenie padła w 51. minucie. Tym razem fatalny błąd Bayernu na własnej połowie wykorzystał Lucas Vasquez. W akcji dwóch na trzech wypuścił Asensio, który spokojnie wykorzystał sytuację sam na sam.

Bayern Munich vs Real Madrid 1-2 - All Goals - Highlights

Real Madryt dzięki wygranej zbliżył się do finału Ligi Mistrzów. Bayern będzie miał 1 maja trudny orzech do zgryzienia. Ostatnie spotkania LM pokazały jednak, że nie ma rzeczy niemożliwych.