Bayern - Real 1-2. BRAMKI. Wynik [GOLE YOUTBUE]

gol24,red
Bayern - Real 1-2. BRAMKI. Wynik [GOLE YOUTBUE] East-News
Bayern - Real 1-2. BRAMKI. Wynik [GOLE YOUTBUE]. Zobacz bramki ze spotkania Bayern - Real 1:2. Bayern Monachium przegrał w pierwszym meczu ćwierćfinałowym z Realem Madryt 1:2.

Bayern Monachium - Real Madryt 1:2 - bramki, wynik, gole, skrót meczu na YOUTUBE (12.04.2017)

Przed rozpoczęciem spotkania ogłoszono, że w meczowej kadrze nie będzie Roberta Lewandowskiego. Polak w wygranym spotkaniu (4:1) z Borussią Dortmund doznał kontuzji barku i jak się okazało przegrał walkę z czasem. Miejsce kapitana reprezentacji Polski zajął Thomas Mueller.

BAYERN - REAL. LIGA MISTRZÓW. Bramki youtube, gole, wynik

Liga Mistrzów. Juventus Barcelona 3:0. Bramki na YouTube (wideo)

Początek meczu należał do Bayernu, który od razu przejął inicjatywę w spotkaniu, ale ataki gospodarzy kończyły się na nieudanych stałych fragmentach gry. Real odpowiedział w 18. minucie, gdy Toni Kroos dośrodkował piłkę na głowę Karima Benzemy, a futbolówkę na poprzeczkę sparował Manuel Neuer, który tylko w sobie znany sposób obronił to uderzenie. Monachijczycy swoją przewagę potwierdzili w 35. minucie. Do dośrodkowania z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Arturo Vidal i potężnym uderzeniem głową otworzył wynik spotkania.

Bayern - Real. Wynik. Bramki, gole na youtube

Niestety, przed końcem pierwszej części znać o sobie dał Nicola Rizzoli. Włoski sędzia dopatrzył się zagrania ręką Daniego Carvajala, mimo że Hiszpan odbił piłkę barkiem i podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Vidal, ale uderzył w okolice 4 piętra i sprawiedliwości stało się za dość.

Bayern - Real. BRAMKI YOUTUBE. Sprawdź wynik

Bayern Munich vs Real Madrid 1-2 (UCL 2016-2017) All Goals and Extended Highlights 12/04/2017

Druga połowa rozpoczęła się dla ''Królewskich'' najlepiej jak tylko mogła. Carvalaj dośrodkował na 12 metr do niepilnowanego Cristiano Ronaldo, a Portugalczyk mierzonym uderzeniem doprowadził do wyrównania. Goście z Madrytu poszli za ciosem, ale gospodarzy kilkukrotnie ratował Manuel Neuer. Później prąd na kilka minut odłączyło Javiemu Martinezowi, który w przeciągu czterech minut dwukrotnie sfaulował Ronaldo i z dwiema żółtymi kartkami musiał opuścić boisko.

BAYERN - REAL BRAMKI. Zobacz gole. [YOUTUBE]

Bayern Monachium - Real Madrid 1:2 - Wszystkie Bramki HD

Grający w przewadze Real mozolnie konstruował kolejne akcje, ale Neuer doprowadzał do frustracji kolejno Benzemę, Ronaldo i Asensio. Ataki Realu przyniosły efekt w 77. minucie. Marco Asensio dośrodkował w pole karne, a tam ponownie najszybszy był Cristiano Ronaldo i zapewnił Real na prowadzenie. Po tym trafieniu drużyny spuściły z tonu i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Realu 2:1.

Skrót meczu ! Bayern Monachium 1-2 Real Madryt | Champion league 2017 - Wszystkie Gole

Ten mecz należał do Cristiano Ronaldo, który strzelił obydwie bramki dla gości, dobił dzisiaj do 100 strzelonych bramek w europejskich pucharach i po faulach na nim z boiska wyleciał Martinez. Bardzo dziwne spotkanie w Monachium sprawiło, że droga ''Królewskich'' do półfinału wydaje się dużo prostsza, niż wszyscy się tego spodziewali. I wypada nam tylko pomyśleć, jak wyglądałoby to spotkanie ze zdrowym Robertem Lewandowskim.

Bayern Monachium vs Real Madryt 1-2 Wszystkie Bramki 12/04/2017

Bayern Monachium - Real Madryt 1-2 Skrót Meczu i Wszystkie Bramki 2017-04-12