ezio,aip
Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela 2:1. GOL LEWANDOWSKIEGO Zobacz ONLINE w internecie (wideo) East News
Bayern Monachium pokonał Anderlecht Bruksela 2:1. Bramkę zdobył Robert Lewandowski.

Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela 2:1. GOL LEWANDOWSKIEGO Zobacz ONLINE w internecie (wideo)− Z naszego punktu widzenia nie był to nasz idealny mecz, ale najważniejsze, że go wygraliśmy. W pierwszej połowie byliśmy zbyt bardzo pasywni w ofensywie. Anderlecht mógł zdobyć nawet trzy bramki w pierwszej połowie i z przebiegu drugiej połowy nie wynikało, że była to pewna wygrana. Musimy walczyć do końca. Zagraliśmy znacznie poniżej oczekiwań - przyznał po meczu polski napastnik .

OGLĄDAJ TUTAJ LM: Anderlecht - Bayern 1:2. Bramka Lewandowskiego i Teodorczyka. ZOBACZ GOLE NA YOUTUBE [WIDEO]

- Mimo prowadzenia nadal byliśmy zbyt lekkomyślni, w obecnym futbolu nie można do tego dopuszczać, co widzieliśmy przez całe 90 minut.

BRAMKI TUTAJ ANDERLECHT - BAYERN 1:2 YOUTUBE [BRAMKI, GOLE, SKRÓT MECZU 22.11.2017]

AKTUALIZACJA LM: Anderlecht - Bayern 1:2. Bramka Lewandowskiego i Teodorczyka. ZOBACZ GOLE NA YOUTUBE [WIDEO]

To nie był mecz, który przyniesie nam chwałę - komentował grę swojego zespołu Jupp Heynckes, trener Bayernu. W dodatku na trybunach Constanta Vanden Stocka pojawili się wściekli kibice FCB, którzy wszędzie protestują przeciwko podwyżkom cen biletów na mecz swoich ulubieńców.

W spotkaniu w Brukseli wystąpił również Łukasz Teodorczyk, popisał się ładną asystą przy trafieniu Sofiane Hanniego. Sam zmarnował kilka okazji na gola. Ku zaskoczeniu wielu ekspertów w Belgii, „Teo” zagrał z Bayernem aż 81 minut.

Za to świetnie bawili się kibice w Paryżu. W drugim meczu grupy B PSG ponownie rozbił Celtic Glasgow. Francuzi wygrali w Szkocji aż 5:0, w Parku Książąt w Paryżu zwyciężyli 7:1. Piłkarze Unaia Emery’ego mają na koncie już 24 bramki w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Nikt do tej pory nie strzelił aż tylu goli w fazie grupowej. Wcześniej rekord należał do Borussii Dortmund, która w zeszłym sezonie zdobyła 21 goli (w tym 14 przeciwko Legii Warszawa). Paryżnie stracili za to tylko jednego gola, którego strzelił im... Moussa Dembele - wychowanek PSG, a obecnie napastnik Celtiku.