Mecz Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 4:1 (zdjęcia)

(dj)
Mecz Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 4:1
Mecz Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 4:1 Anatol Chomicz
Mecz Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów zakończył się wynikiem 4:1

Rafał Grzyb strzelił pierwszą bramkę dla Jagi już w drugiej minucie. Jagiellonia Białystok dzięki strzałowi Macieja Górskiego prowadziła w 17 minucie meczu Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów już 2:0.

W 45 minucie Ruch Chorzów zdobył kontaktową bramkę. Jej strzelcem okazał się Patryk Lipski.

Po przerwie Jagiellonia po pięciu minutach gry prowadziła już 3:1. Strzelcem trzeciej bramki był Konstantin Vassiljev .

Siedem minut później czerwoną kartkę zobaczył Łukasz Hanzel z Ruchu Chorzów. Jego kolega klubowy - Paweł Oleksy musiał z tego samego powodu opuścić boisko trzy minuty później.

Do końca meczu Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów Jaga grała 11 zawodnikami przeciwko 9. W ciągu 30 minut zdobyła już tylko jedną bramkę. Jej strzelcem w 79 minucie był Karol Świderski.