UWAGA!
    WYPADEK

    Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

    Rozwiń
    UWAGA!
    Zwiń

    Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

    Do śmiertelnych wypadków w Białymstoku dochodzi rzadko. Przypominamy te najtragiczniejsze

    DZIECIĘCA ESKORTA JAGIELLONII | Wyniki

    DZIECIĘCA ESKORTA JAGIELLONII | Wyniki

    ib

    Kurier Poranny

    Aktualizacja:

    Kurier Poranny

    Głosowanie trwało od 21 kwietnia do 19 maja. Gratulujemy zwycięzcom! Już jutro (23 maja) na łamach "Kuriera Porannego" ukaże się lista zwycięzców plebiscytu Dziecięca Eskorta Jagiellonii.

    Informacji udziela Katarzyna Zdankiewicz
    • tel. +48 (85) 748 96 38
    • e-mail: katarzyna.zdankiewicz@polskapress.pl


    LISTA LAUREATÓW

    1. Tomasz Kobeldis 812 głosów
    2. Jakub Czarkowski 665 głosów
    3. Jakub Łukaszewicz 565 głosów
    4. Oskar Rzędzian 432 głosy
    5. Gabriel Weremijewicz 429 głosów
    6. Michał Jabłoński 398 głosów
    7. Michał Pajdowski 388 głosów
    8. Tomasz Ruszczyk 382 głosy
    9. Rafał Roszczenko 382 głosy
    10. Kacper Roszkowski 357 głosów
    11. Kacper Mitroszewski 356 głosów
    12. Damian Hać 356 głosów
    13. Fabian Mikulski 352 głosy
    14. Adam Lenkiewicz 330 głosów
    15. Dawid Abramowicz 328 głosów
    16. Kamil Poświątny 312 głosów
    17. Bartosz Kowalczyk 312 głosów
    18. Patryk Wasilewski 311 głosów
    19. Szymon Górski 302 głosy
    20. Jakub Wildowicz 298 głosów
    21. Krzysztof Kotowicz 295 głosów
    22. Dawid Miastkowski 295 głosów
    23. Sebastian Gryc 289 głosów
    24. Zuzanna Lenarciak 269 głosów
    25. Borys Lenarciak 268 głosów
    26. Łukasz Łukoszyk 266 głosów
    27. Kuba Grynkiewicz 260 głosów
    28. Adam Czaplejewicz 236 głosów
    29. Filip Godlewski 214 głosów
    30. Oliwier Niewiński 213 głosów
    31. Gabriel Kiryluk 213 głosów
    32. Nicola Rengajło 211 głosów
    33. Kacper Kulik 208 głosów
    34. Bartosz Pietrzycki 199 głosów
    35. Adam Pulkowski 199 głosów
    36. Norbert Kondrat 198 głosów
    37. Dominik Błaż 198 głosów
    38. Sandra Płachta 195 głosów
    39. Karolina Ożarowska 193 głosy
    40. Elizeusz Wojciuk 192 głosy
    41. Dawid Bolesta 192 głosy
    42. Stefan Kordziukiewicz 192 głosy
    43. Marcel Kalinowski 188 głosów
    44. Maciej Baran 186 głosów
    45. Igor Kuc 186 głosów
    46. Przemysław Rutkowski 185 głosów
    47. Jakub Łukoszyk 184 głosy
    48. Oliwia Zawistowska 183 głosy
    49. Oskar Zajączek 182 głosy
    50. Zuzanna Serokin 177 głosów


    LISTA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW


    Czytaj także

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Tabela ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Poranny.pl poleca

      Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? [QUIZ]

      Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? [QUIZ]

      Oto najpiękniejsze dziewczyny z Woodstocku! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

      Oto najpiękniejsze dziewczyny z Woodstocku! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

      Pilnie zatrudnię. Sprawdź, kto aktualnie oferuje pracę

      Pilnie zatrudnię. Sprawdź, kto aktualnie oferuje pracę

      Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

      Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

      Gry On Line - Zagraj Reklama