POLECAMY
  PORANNY.pl

  Najpopularniejsze w Białymstoku

  Rozwiń
  POLECAMY
  Zwiń

  Najpopularniejsze w Białymstoku

  Najpopularniejsze w Białymstoku: restauracje, pizzerie i hotele. Oceny dokonali użytkownicy największego serwisu turystycznego na świecie.

  Puchar Polski w Triathlonie. Już w niedzielę w Białymstoku...

  Puchar Polski w Triathlonie. Już w niedzielę w Białymstoku (zdjęcia)

  agada

  Kurier Poranny

  Kurier Poranny

  Puchar Polski w Triathlonie. Już w niedzielę w Białymstoku (zdjęcia)
  1/6
  przejdź do galerii

  ©Materiały promocyjne

  Ostatni etap zmagań o Puchar Polski w Triathlonie już w najbliższą niedzielę w Białymstoku. Zawodnicy zmierzą się nad Zalewem Dojlidy.
  W najbliższą niedzielę, 20 sierpnia, Zalew Dojlidy zamieni się w sportowy tor przeszkód. Odbędzie się finał tegorocznego Pucharu Polski w Triathlonie oraz cyklu Elemental Tri Series.

  Najlepsi polscy triathloniści wystartują w Białymstoku  Wystartować ma 500 zawodników i zawodniczek. Zawody w stolicy Podlasia będą doskonałą okazją do śledzenia rywalizacji najlepszych polskich triathlonistów, między innymi: Tomasza Marcinka, Tomasza Brembora, Roberta Wilkowieckiego i Mateusza Kaźmierczaka, a wśród kobiet Hannę Kaźmierczak, Małgorzatę Wąsik czy Paulinę Klimas.  Puchar Polski w triathlonie. Już w niedzielę w Białymstoku  Triathloniści, startujący w Elemental Tri Series Białystok, będą mieli do wyboru trzy dystanse: olimpijski bez draftingu (1,5 km pływania – 40 km jazdy na rowerze -10 km biegu), w którym udział będzie największe grono zawodników, sprint z draftingiem (0,75 km – 20 km – 5 km) oraz najkrótszy dystans, czyli supersprint z draftingiem (0,2 km – 10 km - 2,5 km).

  Zobacz, jak było rok temu: ELEMENTAL TRI SERIES 2016. TRIATHLON W BIAŁYMSTOKU

  Przy ul. Plażowej nad Zalewem Dojlidzkim będą mieściły się star, meta, strefa zmian oraz biuro zawodów. Widowiskowy start zawodników odbywać się będzie z brzegu. Zawodnicy pływać będą w Zalewie Dojlidy. Trasa kolarska zostanie poprowadzona głównymi ulicami miasta: Plażową, Proroka Eliasza, Kuronia, Mickiewicza, Solnicką i Karpińskiego. Etap biegowy przebiegać będzie wzdłuż ulicy Plażowej, niemal w całości po asfalcie.

  Można jeszcze zapisać się na zawody  Cały czas można zapisywać się na zawody w Białymstoku, na triathlon oraz na zawody biegowe dla najmłodszych. Aby wziąć udział w imprezie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie internetowej cyklu www.triathlonseries.pl. Szczegółowe informacje znajdują się również na profilu cyklu na Facebooku: https://www.facebook.com/triathlonseriespl/.

  Elemental Triathlon Białystok 2016

  Czytaj treści premium w Kurierze Porannym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Poranny.pl poleca

  Najlepsze restauracje w Białymstoku (zdjęcia)

  Najlepsze restauracje w Białymstoku (zdjęcia)

  Najlepsze firmy rekrutują na Podlasiu. Znajdź pracę dla siebie

  Najlepsze firmy rekrutują na Podlasiu. Znajdź pracę dla siebie

  Cyfrowa prenumerata Kuriera Porannego w świątecznej cenie!

  Cyfrowa prenumerata Kuriera Porannego w świątecznej cenie!

  Mamy pracę dla dziennikarza!

  Mamy pracę dla dziennikarza!