Centralna Liga Juniorów U-17. Żółto-Czerwonym nie udało się wskoczyć na pozycję lidera

Artykuł sponsorowany
Jagiellończykom (na żółto-czerwono) nie udało się zdetronizować na pozycji lidera AKS SMS Łódź Anatol Chomicz
Pierwszej porażki w sezonie Centralnej Ligi Juniorów U–17 doznali piłkarze Jagiellonii Białystok. Żółto–Czerwoni ulegli na wyjeździe AKS SMS Łódź 1:2.

– Przeżywamy tę porażkę, bo zasłużyliśmy przynajmniej na punkt. Żałujemy, że nie udało nam się wskoczyć na pozycję lidera – mówi Wojciech Kobeszko, szkoleniowiec Jagi.

Białostoczanie od początku mieli optyczną przewagę, ale jej nie udokumentowali. Niewykorzystane okazje m.in. Karola Sturskiego zemściły się po przerwie. W ciągu pięciu minut drugiej gospodarze zdobyli dwie bramki. Rozmiary porażki w 55. minucie zmniejszył Mikołaj Wasilewski.

Po tej porażce sytuacja białostoczan w tabeli nieco się zmieniła. Podopieczni Kobeszki wciąż zajmują drugie miejsce, ale ich strata do lidera z Łodzi wzrosła do czterech punktów.

AKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok 2:1 (0:0).
Bramka dla Jagi: Wasilewski (55).