UWAGA!
  WYPADEK

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Rozwiń
  UWAGA!
  Zwiń

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Do śmiertelnych wypadków w Białymstoku dochodzi rzadko. Przypominamy te najtragiczniejsze

  Źle się dzieje w całej Polsce

  Źle się dzieje w całej Polsce

  Zdjęcie autora materiału

  Kurier Poranny

  Źle się dzieje w całej Polsce
  Od kilku miesięcy liczne fundacje i organizacje walczące o prawa zwierząt prowadzą akcję na rzecz poprawy sytuacji w schronisku dla bezdomnych psów w Kielcach.
  Źle się dzieje w całej Polsce
  W środę w programie "Uwaga" ukazał się wstrząsający reportaż o tej placówce, która żadną miarą na nazwę schroniska nie zasługuje. Chociaż tragiczne wydarzenia mają miejsce daleko od nas, myślę, że żadnemu z Czytelników Pupili nie jest obojętny los psów żyjących w jakimkolwiek miejscu na ziemi.

  Przypadek schroniska w Kielcach jest już znany obrońcom praw zwierząt w Europie i za oceanem. Gorąco namawiam na poszperanie w internecie, żeby znaleźć strony fundacji Emir lub Dogomanię.
  Ale uprzedzam - to, co tam przeczytacie, zdjęcia, które tam zobaczycie, spędzą Wam sen z powiek. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Kielcach najwyraźniej zatrudnia ludzi pozbawionych uczuć wyższych, traktujących bezdomne psy jak odpady komunalne, których trzeba się pozbyć jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem.

  Zarówno na stronach fundacji Emir, jak i na Dogomanii znajdziecie Państwo treść petycji do władz Kielc o uzdrowienie sytuacji w schronisku. Warto się pod tym tekstem podpisać. Może dzięki temu nieszczęsne zwierzęta przestaną się wzajemnie zagryzać, pożerać i umierać z głodu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama